Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Kwiecień 2024, godz.22:34

Autor Wątek: O kurcze...  (Przeczytany 3994 razy)

Offline Krzychu74

  • Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 347
  • Reputacja na forum: +89/-0
  • NAR = Niedzielny Amator Rhino
    • Mikromodele
O kurcze...
« dnia: 08 Lipiec 2007, godz.14:24 »
Witam!
Wchodzę sobie dzisiaj na forum, żeby zobaczyć co nowego słychać. Poczytałem, napisałem i już miałem je zamykać gdy zobaczyłem to (w czerwonej elipsie na screenie):

Takiej "inwazji" to jeszcze tutaj nie widziałem. :D

Pozdrawiam
WIP: s.s. "Californian" 1:400
Sie zrobi: m.s. "Costa Concordia"
Sie zrobiło: s.s "Ivernia", s.s "Lucania" (oba w 1:400), reszty  nie pamiętam. Tyle tego było...

www.mikromodele.cba.

Offline kruk

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Reputacja na forum: +113/-0
Odp: O kurcze...
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lipiec 2007, godz.15:02 »
faktycznie, aż strach się bać  :o

ciekawe ilu z tych oglądaczy to boty? ostatnimi czasy gdzie się nie obejrzeć to inwazja botów z reklamowym spamem....

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: O kurcze...
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lipiec 2007, godz.15:51 »
Kruk, to nie ta tematyka, aby była interesująca dla botów (one raczej wybierają serwisy po słowach kluczowych) ... boty wchodzą tam, gdzie są ustawione, czyli tam, gdzie mogą coś zdziałać, a tu nawet reklam nie ma... Boty przyciągają systemy wymiany linków i inne sztuczki pozycjonujące, a przypominam, nasze forum jeszcze NIE JEST nawet promowane w żaden sposób poza "kolega, koledze", są wakacje, weekend, ja tak bym to wytłumaczył.
Krzychu- dzięki za ten post, znaczy się forum naprawdę się rozwija...

Znów powtórzę, jakby przynajmniej 40% z gości , tych stałych, chciałoby założyć sobie tu konto, to by było coś!

Ale jak na początek - jest dobrze, chylę czoła wszystkim autorom i użytkownikom - to mały, ale Wasz sukces, TAK TRZYMAĆ
Jak jeszcze miesiąc temu miałem wątpliwości, tak dziś jestem pewien, że takie forum po prostu jest potrzebne!
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec 2007, godz.15:59 wysłana przez Odyniec »