Zaloguj się lub zarejestruj. 14 Maj 2024, godz.19:32

Autor Wątek: Firefox3 - już jest  (Przeczytany 3563 razy)

Offline HAV

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Reputacja na forum: +74/-0
  • LAST CAT STANDING
Firefox3 - już jest
« dnia: 17 Czerwiec 2008, godz.23:56 »
Dziś swoją premierę ma Firefox3; na plus nowy design i znaczne ułatwienia obsługi, ponoć też znacznie szybsza od poprzedniczki; na minus - nie działa jeszcze sporo dodatków.


Pobierz

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Firefox3 - już jest
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Czerwiec 2008, godz.07:16 »
Dokładnie, tylko dlatego, że nie działają moje ulubione addony -nie ma u mnie szans na dzień dzisiejszy. Ale to kwestia czasu i to szybkiego, mam nadzieję.

Offline kruk

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Reputacja na forum: +113/-0
Odp: Firefox3 - już jest
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Czerwiec 2008, godz.08:39 »
ostatnio jest dużo aktualizacji dodatków więc może szybko wyjdą wersje do trójeczki ;)

Offline HAV

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Reputacja na forum: +74/-0
  • LAST CAT STANDING
Odp: Firefox3 - już jest
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Czerwiec 2008, godz.15:21 »
Wie ktoś która linijka configu odpowiada za wyświetlanie strzałek do przewijania kart?


Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Firefox3 - już jest
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Czerwiec 2008, godz.16:33 »
heh, uległem presji i pokusie i zainstalowałem zjaranego lisa numer 3. Oczywiście zaskoczenie uderzyło mnie ze strony, której najmniej się spodziewałem. Mianowicie, Havoc miał rację - już w międzyczasie - opracowano odpowiedniki moich ulubionych addonów do ver3, byłem w 7 niebie, ale całość działa - żałośnie wolno. Instalowałem na istniejącą dwójkę... to ogromny błąd -bo już sprawdziłem...trzeba instalować na nowo, na czysto. Jeszcze szybciej działa nowy Lis, jak zdecydujemy się na zupełnie nowy profil. Ale dla mnie, to póki co ogromne minusy dla Firefox 3. Ale to wiek dziecięcy i szybko będzie 3.01. 02, masz za darmo? więc nie narzekaj... he he he

Offline HAV

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Reputacja na forum: +74/-0
  • LAST CAT STANDING
Odp: Firefox3 - już jest
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Czerwiec 2008, godz.23:17 »
Prawdę mówiąc nie widzę żadnej różnicy w szybkości między updatem na FF2 a czystą instalką. Widzę za to, że przy czystej instalce FF3 i skopiowaniu do profilu zakładek z FF2 nic się nie dzieje, a na wcześniejszych wersjach ten numer działał.

adamnie

  • Gość
Odp: Firefox3 - już jest
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Czerwiec 2008, godz.10:21 »
nakładanie zakładek działa na pewno przez zarządzanie zakładkami:
Ctrl+Shift+B/Importowanie i kopie zapasowe (z górnego menu)/ Importuj z pliku HTML,
Niestety nowa Mozilla ma troszkę inny szyk zakładek i trzeba mi było pousuwać co niektóre