Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Kwiecień 2024, godz.05:35

Autor Wątek: battledroid  (Przeczytany 5611 razy)

Giemzol

  • Gość
battledroid
« dnia: 25 Maj 2008, godz.17:16 »
Witam Wszystkich. Dawno się nie odzywałem ale jest taka prawda, że jak nie ma się nic mądrego do powiedzenia to lepiej milczeć. Poza tym przeżyłem awarię komputera której nie przeżyła większość zakończonych moich prac ( w stosunku do których byłem tak głupi, że nie skopiwałem ich na inny komputer) oraz obecnie prezentowanej pracy, która była już w 70% zaawansowania. Krótko mówiąc straciłem w tym projekcie miesiąc czasu aby odbudować poniesione straty. Ale do rzeczy. Pewnego dnia przeczytałem artykuł o modernizacji naszej armii. Bardzo spodobał mi sie skąd inąd słuszny projekt profesjonalizacji armii. W tym momencie coś mnie tknęło. Przecież już dawno temu w odległej galaktyce... Tak to wspaniały pomysł. Wystarczy wykupić od Lucasa prawa autorskie. Nie będę rozpisywał się o oczywistych korzyściach takiego rozwiązania choć nie można pominąć najważniejszej. wreszcie za wszelkie pomyłki , porażki i niepowodzenia będzie można winę zrzucić na maszyny a nie tak jak do tej pory na"kozłów ofiarnych", który wcale tak łatwo nie jest znaleźć. Nie bez znaczenia jest także wątek ekologiczny - te maszyny powinny "chodzić" na stary przechodzony olej samochodowy. Wracając do samej pracy miałem problem z nadmiarem różnego rodzaju materiału referencyjnego. Niestety ilustracje tego obiektu bardzo różnią się w szczegółach i wiele razy musiałem zgadywać jak naprawdę powinno być. Broń także z tych powodów musiałem trochę uprościć. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2008, godz.17:22 wysłana przez Giemzol »

Offline satrab

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja na forum: +138/-0
Odp: battledroid
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Maj 2008, godz.17:35 »
 ;D Super wyszedł ten "bitewny droid",  bardzo mi się podoba. Może skusisz się żeby go jednak wyrenderować, oczywiście za pomocą samego Rhino, po to żeby pokazać model w większej rozdzielczości niż okno Rhino, i z wygładzaniem krawędzi (x10  ;) )
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2008, godz.17:49 wysłana przez satrab »

Offline sea__

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 613
  • Reputacja na forum: +132/-0
  • gg 444625
Odp: battledroid
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Maj 2008, godz.18:26 »
Brawo - wygląda super. Pasowała by do tego "strona przeciwna"  ;)

Offline HAV

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Reputacja na forum: +74/-0
  • LAST CAT STANDING
Odp: battledroid
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Maj 2008, godz.19:57 »
Czy jak powiem 'wyczesany' to wystarczy

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: battledroid
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Maj 2008, godz.21:56 »
bardzo efektowne, gratulacje  :D

Giemzol

  • Gość
Odp: battledroid
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Maj 2008, godz.13:59 »
Ponieważ droid wydawał mi się taki "nagi" dorobiłem mu dwa rodzaje kamuflażu - leśny i miejski. Pozdrawiam i dziękuję za pozytywne komentarze.

Offline satrab

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja na forum: +138/-0
Odp: battledroid
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Maj 2008, godz.14:16 »
Mi się najbardziej podoba wersja "urban battledroid"  :)

Offline WIKTOR

  • Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Reputacja na forum: +57/-0
  • "OVER THE TOP"
    • WU-Portfolio
Odp: battledroid
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Maj 2008, godz.15:35 »
Tak z ciekawosci.. Ile zajmuje ci plik z tym obiektem?? Model ladny - naprade konkretny modelling

Giemzol

  • Gość
Odp: battledroid
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Maj 2008, godz.16:31 »
Rozmiar pliku 72,8 MB z kamuflażem a bez 72,1 MB. Pozdrawiam.