Zaloguj się lub zarejestruj. 27 Kwiecień 2024, godz.08:29

Autor Wątek: SR1/SR2/SR3  (Przeczytany 9986 razy)

Offline xwoody

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja na forum: +4/-0
Odp: SR1/SR2/SR3
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Lipiec 2008, godz.10:45 »
Jak mogę ja przesłac?

Offline xwoody

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja na forum: +4/-0
Odp: SR1/SR2/SR3
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Lipiec 2008, godz.11:11 »
Nikt tu nie mówił o spustoszeniu i katastrofie.
 Jedyną bolączką jest to że przy starcie programu gdy pojawia się okienko szablonów jest ono puste brakuje też helpa i tyle.
Można instalowac uaktualnienia.

W tym momencie mam zainstalowaną wersję angielskojęzyczną i wszystko jest ok

Mogę byc słabo zorientoawny ale świeżego programu ( na czysty komputer nie da się zainstalowac bez zainstalowania wersji z płyty (ja to nazwalem sr0 i to chyba wprowadzilo chaos).
Jeżeli można odpalic rhino inaczej np od razu sr3 lub sr4 to proszę o informacje.

Pozdrawiam

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: SR1/SR2/SR3
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Lipiec 2008, godz.12:16 »
co do tej "dziwacznej" wersji - to proszę o wrzucenie na któryś z darmowych serwerów plików, np na zshare.net

Co do dalszej części pytania - to ponownie niełatwo na nie odpowiedzieć, ponieważ sam osobiście znam jedną z wersji SR3, która instalowała się bez zainstalowanego Rhino w systemie (oczywiście wymagała klucza), także szybko ją wycofano i zastąpiono taką, która wpierw bada, czy mamy już zainstalowane Rhino 4 w systemie.

Chaos - rzeczywiście z tą wersją SR0 - bo wersja podstawowa z płyty to nie SR0, to po prostu Rhinoceros 4), SR0 to nieoficjalna nazwa była takiego pierwszego zbioru najbardziej krytycznych poprawek do Rhino 4, który bardzo krótko był do pobrania, zaraz zastąpiony wersją Release Candidate SR1.
Aby jeszcze bardziej namącić -  ;D - trzeba mieć już teraz naprawdę szczęście, aby teraz taką kopię kupić (praktycznie maksymalnie w 3 miesiące po premierze lub trafić na egzemplarz, który przeleżał trochę czasu w magazynie lub właśnie posiadać Upgrade do Rhino 4 ), aby mieć tę podstawową wersję, ponieważ później producent już tłoczył płytki z wbudowanym od razu w Rhino SR1, SR2, a ostatnio SR3.
Ze zdjęcia widać, że xwoody taką właśnie, pierwotną wersję Rhinoceros 4 w swoim upgradzie zakupił, inaczej na płytce już widniałby napis SR1, SR2 lub SR3. Oczywiście - nie ma to żadnego praktycznego znaczenia - bo wszelkie poprawki można pobrać i zainstalować własnoręcznie z internetu.

Czyli ogólnie zgodnie z duchem wątku niezły bigos z tym SR1/SR2/SR3/SR4  8)
« Ostatnia zmiana: 29 Lipiec 2008, godz.16:43 wysłana przez Odyniec »

Offline xwoody

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja na forum: +4/-0

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: SR1/SR2/SR3
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Lipiec 2008, godz.16:44 »
Serdeczne dzięki xwoody , bije się w piersi, że jak będę miał kilka chwil czasu, zajmę się tym tematem, bo jest po prostu niesamowicie interesujący.

Offline xwoody

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja na forum: +4/-0
Odp: SR1/SR2/SR3
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Wrzesień 2008, godz.19:31 »
Wracając do starego tematu Mcneel ponownie wrzucił wersję evaluation w wydaniu 90 dniowym
http://download.rhino3d.com/list.asp?p=Rhino%204.0

Pozdrawiam

Offline xwoody

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja na forum: +4/-0
Odp: SR1/SR2/SR3
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Wrzesień 2008, godz.19:41 »
Ta wersja to oczywiście sr4 :)

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: SR1/SR2/SR3
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Wrzesień 2008, godz.22:32 »
Tak, mieliście i macie rację z wersją "dniową". To ja się myliłem. Przepraszam, że nie napisałem tego od razu - nadmiar obowiązków.