Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Kwiecień 2024, godz.19:21

Autor Wątek: Gratka dla modelarzy kartonowych - lekcja projektowania samolotu PO POLSKU !!!  (Przeczytany 4374 razy)

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Nie będę za długo się rozpisywał, tutaj to się wszystko znajduje. Projektowanie modelu kartonowego samolotu w Rhino 3 od podstaw. Gratulacje i pozdrowienia dla autora!

UWAGA: Lekcja dostępna będzie w całości na naszym forum za kilka dni.
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2007, godz.09:17 wysłana przez Odyniec »

BERP

  • Gość
Odp: Gratka dla modelarzy kartonowych - lekcja projektowania samolotu PO POLSKU !!!
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Czerwiec 2007, godz.14:49 »
Witam

Ogromne dzięki za tego linka poszukiwałem czegoś takiego od dawna :-) idealna sprawa dla początkującego domowego ;-) amatora projektanta.
Odyniec czy masz może kontakt mailowy to tego Pana, który wykonał ten samouczek, jeśli tak bardzo proszę o podesłanie go.
Czy mogę prosić o kontakt do Ciebie chciałem zadać jedno pytanie a raczej zadałem, ale nie ma odpowiedzi (wiadomość wysłana na skrzynkę)
Jeszcze raz dziękuję za ogromnie pomocny materiał.

Pozdrawiam BERP

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Gratka dla modelarzy kartonowych - lekcja projektowania samolotu PO POLSKU
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Czerwiec 2007, godz.15:04 »
Co do autora, to jestem właśnie na dobrej drodze, aby się z nim skontaktować, niestety nie znam jego jawnego maila, próbuję do niego pisać poprzez jedno z kartonowych forum, gdzie znalazłem w ogóle ten link. Co do odpowiedzi na Twoje pytanie - sprawdź w swoich Wiadomościach Prywatnych (Private Messages - w prawym górnym rogu ekranu) tutaj na forum, wysłałem Ci odpowiedź.

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Gratka dla modelarzy kartonowych - lekcja projektowania samolotu PO POLSKU
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Czerwiec 2007, godz.09:32 »
Mam wspaniałą wiadomość, autor tej lekcji - Dominik Damas zgodził się na umieszczenie w całości tego tutoriala naszym forum, szukajcie go już niebawem w dziale Zrobiłem/am Tutorial dla Rhinoceros i chcę się podzielić Dziękujemy !!!