Zaloguj się lub zarejestruj. 11 Maj 2024, godz.20:44

Autor Wątek: Polska strona Rhino  (Przeczytany 3367 razy)

Offline satrab

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja na forum: +138/-0
Polska strona Rhino
« dnia: 10 Luty 2008, godz.12:12 »
Mam nadzieję, że ten topic nie wywoła jakichś negatywnych emocji, ale tak od pewnego czasu o tym myślałem, dlatego w końcu pytam,
czy polska oficjalna strona www.rhino3d.pl doczeka się jakiejś aktualizacji? bo co prawda tutaj na forum jest tyle informacji o Rhino 3, 4 itd, że inne programy 3D mogą tylko zazdrościć ;) to sama strona chyba zatrzymała się w czasie. Pytam tak z ciekawości...  :D
Zdaje sobie sprawę, że "samo się nie zrobi" bo to wymaga czyjejś pracy, czasu i zaangażowania, pytam tylko czy są jakieś plany co do tego.
« Ostatnia zmiana: 10 Luty 2008, godz.13:52 wysłana przez satrab »

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Polska strona Rhino
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Luty 2008, godz.17:13 »
Mogę zapewnić i obiecać, że już niebawem strona zupełnie się odmieni. Jeszcze trochę cierpliwości.

Offline kruk

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Reputacja na forum: +113/-0
Odp: Polska strona Rhino
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Marzec 2008, godz.21:31 »
Jeszcze trochę cierpliwości.
zdradzisz może czy długo jeszcze nasza cierpliwość ma być wystawiana na próbę ???
w końcu na forum są nowe tutoriale o naprawdę wysokiej jakości i warto by było je zamieścić też na stronie (jeśli ie autorzy zgodzą ;) ), a poza tym troche sie dzieje w naszym małym i tym większym światku Rhino  ;D

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Polska strona Rhino
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Marzec 2008, godz.22:46 »
to jest jedna z najważniejszych rzeczy, jakie robimy, to jest wortal, którego częścią my, jako forum, będziemy. Więc jak będzie gotowe, to nie omieszkam się pochwalić. CIERPLIWOŚCI, serwis jest w zasadzie skończony, ale pewne decyzje licencyjne - trochę trwają... Zapewniam, że jest na co czekać.