Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Kwiecień 2024, godz.18:29

Autor Wątek: Stół do pool'a  (Przeczytany 4105 razy)

TNT

  • Gość
Stół do pool'a
« dnia: 07 Grudzień 2007, godz.14:38 »
W związku z tym, że miałem już fajne tło (dzięki satrab za pomoc ;D ) stwierdziłem, że w końcu trzeba coś wymodelowac żeby nie zapomniec co z czym się je.
I w ten sposób powstał klasyczny stół do poola 9" z zachowaniem wszystkich wymiarów produkcyjnych i norm dotyczących budowy łącznie z zachowaniem wymiarów łuz i bili.nic tylko grac  ;)
render vray QMC,LC (troche przesadziłem z ustawienaimi co widac po czasie renderu)
chyba nie najgorzej wyszło?  ???

Offline bTree

  • Członek forum
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja na forum: +45/-0
Odp: Stół do pool'a
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Grudzień 2007, godz.14:51 »
Moim zdaniem wyszło bardzo nienajgorzej :D
Scenka super, bardzo podoba mi się oświetlenie. Stół pierwsza klasa tylko może lekko przyczepiłbym się do kija - czegoś brakuje, trochę jakby "wisiał" w powietrzu. Ale może tylko mi się tak zdaje.

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Stół do pool'a
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Grudzień 2007, godz.16:40 »
Obiecuję, słowo - że już naprawdę niedługo bitwa - te wszystkie piękne rozgrzewki - naprawdę się przydadzą

Offline satrab

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja na forum: +138/-0
Odp: Stół do pool'a
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Grudzień 2007, godz.17:49 »
Jak już mam się do czegoś przyczepić to rozjaśnienia na stole (od podającego światła z 3 lamp) są "ok"  natomiast te lampy są za blisko siebie żeby dać taki efekt na stole.. tak mi się zdaje  ;)

Odyniec - no ja jestem ciekaw, nie wiem czy będę startował ale z chęcią zobaczę skończone prace innych użytkowników  ;D
 

Offline marek

  • Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja na forum: +149/-1
Odp: Stół do pool'a
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Grudzień 2007, godz.18:46 »
Widzę najgroźniejszego faworyta najbliższej bitwy, czego mu z całego serca życzę.  ;D Ale TNT nie spocznij na laurach, bo konkurencja nie śpi.  ;) Pamiętaj nie oddam tanio skóry. I chociaż by mi miała iść krew oczami to będę walczył do końca.  >:(
Na dole renderu pisze ‘render time 9h15m35s”, czyli mam rozumieć, że zajęło to tyle czasu twojemu komputerowi? Jeżeli tak to mam problem, aby zdążyć na czas o już muszę rozpocząć prace. Tylko, że nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu.  :(
Pozdrawiam
marek

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Stół do pool'a
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Grudzień 2007, godz.20:31 »
Bitwa zacznie się od (na 90%) poniedziałku - nagrody będą (choć nie Rhino - to od razu mówię) i to aż (chyba) 3 dla całego podium, losowania nie będzie - będzie za to głosowanie w formie ankiety - więc każdy z nas (użytkowników, nie gości) wybierze laureatów.
Obym tylko zrobił to co mam zrobić w weekend (:-), a tak mi się nie chce.....  :-\
Temat się nie zmienił, jak ktoś poszuka dobrze forum, to znajdzie temat.

Offline kruk

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Reputacja na forum: +113/-0
Odp: Stół do pool'a
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Grudzień 2007, godz.17:27 »
a dasz więcej zdjęć Odyńcu czy trzeba będzie odnaleźć te które już są zamieszczone na forum?

TNT

  • Gość
Odp: Stół do pool'a
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Grudzień 2007, godz.23:58 »
jak zawsze dzięki za sugestie i opinie. z niecierpliwością czekam na konkurs choc nie wiem czy czasu starczy i umiejętności