Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Kwiecień 2024, godz.22:56

Autor Wątek: Hal9000 - wiesz coś więcej o wypadku w Radomiu na "Twojej" imprezie ?  (Przeczytany 4372 razy)

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Podobno wszystkie imprezy odwołane - heh,

2 osoby nie żyją - piloci, doszło do zderzenia w powietrzu ...

Offline Hal9000

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 574
  • Reputacja na forum: +154/-0
Odp: Hal9000 - wiesz coś więcej o wypadku w Radomiu na "Twojej" imprezie ?
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrzesień 2007, godz.20:10 »
Witam.
Już wiecie, na lotnisku zderzyły się dwa samoloty z formacji akrobatycznej „Żelazny”. Bardzo traumatyczne przeżycie. W jednej chwili rozsypały się dwie maszyny i zginęło dwóch pilotów. Jeden z nich Lech Marchelewski główny założyciel tej grupy, i o ironio miał to być jego ostatni lot przed pójściem nad emeryturę i to był ostatni manewr jaki wykonywał w pokazie. Drugi pilot 24 letni Piotr Banachowicz od niedawna w grupie. Ciężko było mi zaakceptować, zrozumieć ten fakt.
Przeważnie widuje się takie sytuacje w filmach, TV i ma się do tego inny stosunek  -telewizja potrafi znieczulać, co innego jak człowiek jest na miejscu, widzi i zadaje sobie sprawę że na prawdę giną ludzie.

Z drugiej strony miałem okazje przyjrzeć się ludzkim reakcją na całość zdarzenia.
W pewnej chwili zacząłem się zastanawiać, czy ja jestem nie normalny, czy nasz gatunek ludzki się stacza. Nie którzy wcale nie zdawali sobie sprawy z tego co się stało i nie przestawali się dobrze bawić – przykre.

Impreza została odwołana.

Ze swojej strony chciałbym złożyć najszczersze kondolencje rodzinom pilotów i ich dzieciom.
Hal
W pracy: Rhino 5.0 PL, Bongo 2, V-ray 2,  Clayoo - Intel Core i7-4790K, Quadro K600, Ram 24 Gb 1600 MHz, IIYAMA 27".
DELL Precision Tower 7810
W domu: Intel Core i7-4790K,Rhino 4.0 PL - Nvidia GeForce GTX 750 Ti, Ram 8 Gb 1800 MHz, IIYAMA LCD 24".

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Hal9000 - wiesz coś więcej o wypadku w Radomiu na "Twojej" imprezie ?
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień 2007, godz.20:33 »
Dziękuje Hal za relacje, z tego tragicznego zdarzenia. To straszne i niezrozumiałe, co się stało.
Chciałem podziękować Ci, za wszystko, co zrobiłeś dla nas, nikt nie spodziewał się takiej tragedii...

Bardzo poruszyły mnie Twoje słowa - wyobraziłem sobie tę chwilę - ludzie pewnie patrzyli jak na kolejny przekaz telewizyjny lub grę komputerową, niestety tu nie ma F5 - quick save F9 - quick load.

Ja również, niejako w imieniu całej ekipy naszego forum, składam głębokie wyrazy żalu i smutku z powodu tej tragedii rodzinom ofiar.

Offline Krzychu74

  • Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 347
  • Reputacja na forum: +89/-0
  • NAR = Niedzielny Amator Rhino
    • Mikromodele
Odp: Hal9000 - wiesz coś więcej o wypadku w Radomiu na "Twojej" imprezie ?
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Wrzesień 2007, godz.22:15 »
Teraz pewnie lecą  już gdzie indziej...
Cześć ich pamięci.

Strona Grupy Akrobacyjnej "Żelazny"  http://www.zelazny.azl.pl/
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2007, godz.22:39 wysłana przez Krzychu74 »
WIP: s.s. "Californian" 1:400
Sie zrobi: m.s. "Costa Concordia"
Sie zrobiło: s.s "Ivernia", s.s "Lucania" (oba w 1:400), reszty  nie pamiętam. Tyle tego było...

www.mikromodele.cba.