Zaloguj się lub zarejestruj. 29 Kwiecień 2024, godz.03:58

Autor Wątek: Postanowienie Sądu Najwyższego, czyli poważne zagrożenie przyszłości naszeg frm  (Przeczytany 5139 razy)

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros

Offline Krzychu74

  • Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 347
  • Reputacja na forum: +89/-0
  • NAR = Niedzielny Amator Rhino
    • Mikromodele
Witam!
Cóż można powiedzieć... kolejny idiotyzm, którego i tak nikt nie będzie przestrzegał. Ktoś w komentarzach na WP napisał, żeby zrobić taki numer, żeby wszyscy co mają swoje strony w internecie wysłali w jednym dniu wnioski o rejestrację w 10 kopertach. :D Sądy by się zapchały, hehe
A moją stronkę będę aktualizować kiedy chcę, jak chcę i ile razy chcę (tak samo forum mikromodelarzy), a paru starych ramoli z SN może mnie poprostu w moją szlachetną pupkę pocałować . :D

Pozdrawiam.
WIP: s.s. "Californian" 1:400
Sie zrobi: m.s. "Costa Concordia"
Sie zrobiło: s.s "Ivernia", s.s "Lucania" (oba w 1:400), reszty  nie pamiętam. Tyle tego było...

www.mikromodele.cba.

Offline HAV

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Reputacja na forum: +74/-0
  • LAST CAT STANDING
Heh, spójrzcie na to z drugiej strony. Wielu z nas udziela się na stronach, więc taki newsmaker ma od n-lat posadę dziennikarza, admin - redaktora naczelnego etc. Staż pracy leci, a i CV można wzbogacić o nowy zawód

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Postanowienie Sądu Najwyższego, czyli poważne zagrożenie przyszłości naszeg
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Wrzesień 2007, godz.14:08 »
Havoc - dzięki za tę wypowiedź, bo jest ważna. trzeba jasno powiedzieć, że jest wyjście - całkowita komercjalizacja naszego serwisu i rejestracja na wejściu, zero gości  i wierszówka dla piszących. Tylko póki co - mnie na to nie stać. :'(
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2007, godz.14:09 wysłana przez Odyniec »

Offline kruk

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Reputacja na forum: +113/-0
sorry all

ale mam wrażenie, że SN zapomniał sprawdzić ilu Polaków działa w sieci. rejestrowanie wszystkich jako dziennikarzy to kretynizm!!! >:(

jedyne rozsądne wyjaśnienie to takie że SN chciał zasygnalizować w sposób jak najbardziej widoczny, że prawo zostało w tyle o jakieś 20 lat. ostatnimi czasy coraz gorzej znosze programy informacyjne  :(

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Postanowienie Sądu Najwyższego, czyli poważne zagrożenie przyszłości naszeg
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Wrzesień 2007, godz.22:42 »
Ja też mam głęboką i właśnie taką nadzieję. SN niestety nie mógł orzec inaczej - musiał,
Wydając postanowienie, opierał się na prawie z 1984 roku, w którym Internet nawet w USA był technologią kosmiczną, a w Polsce każdy marzył o Atari 800XL lub ZX Spectrum...
Tak naprawdę można mieć tylko żal ... do tego forum na Wiejskiej.com.pl,
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2007, godz.22:44 wysłana przez Odyniec »

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Postanowienie Sądu Najwyższego, czyli poważne zagrożenie przyszłości naszeg
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Wrzesień 2007, godz.22:28 »
Na szczęście sytuacja powoli się klaruje. Biada tym, którzy w naszym kraju nie pojmują internetu, a tym bardziej jego potęgi.

klik

Link za wątkiem na konradusie

Choć nie wykluczam, że jeszcze się nieraz zdziwię mocno, nawet w tej sprawie,
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień 2007, godz.22:33 wysłana przez Odyniec »

Offline Hal9000

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 574
  • Reputacja na forum: +154/-0
Bedzie dobrze :) ale napewno jakąś drzazgę w du... wbiją. Aby za normalnie nie było.
W pracy: Rhino 5.0 PL, Bongo 2, V-ray 2,  Clayoo - Intel Core i7-4790K, Quadro K600, Ram 24 Gb 1600 MHz, IIYAMA 27".
DELL Precision Tower 7810
W domu: Intel Core i7-4790K,Rhino 4.0 PL - Nvidia GeForce GTX 750 Ti, Ram 8 Gb 1800 MHz, IIYAMA LCD 24".

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Postanowienie Sądu Najwyższego, czyli poważne zagrożenie przyszłości naszeg
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Wrzesień 2007, godz.23:35 »
heh, amen