Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Kwiecień 2024, godz.19:58

Autor Wątek: obrazki z okna rzutni  (Przeczytany 2654 razy)

Offline jkrzew

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja na forum: +15/-0
obrazki z okna rzutni
« dnia: 04 Grudzień 2012, godz.11:43 »
Witam!
Używam od kilku dni Rhino 5 i jest super! Ale.... Otóż w oknie rzutni można sobie ustawić różne tryby wyświetlania obiektu. Mnie najbardziej "powala" opcja "Pióro" (Pen) dająca kreskowy obrazek obiektu. W oknie perspektywicznym daje to możliwość oglądania "na bieżąco" rysunku "para-aksonometrycznego" - poezja dla moich oczu. Ale jak - kurde - "schrupać" to cudo, czyli "przechwycić" ten ekstra obrazek do pliku w "porządnej" rozdzielczości "nieekranowej"? Wszelkie sugestie mile widziane :)
Pozdrawiam Szanowny Ogół!
jkrzew

Offline jaceksw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja na forum: +2/-0
Odp: obrazki z okna rzutni
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Grudzień 2012, godz.12:10 »

Offline jkrzew

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja na forum: +15/-0
Odp: obrazki z okna rzutni
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudzień 2012, godz.13:02 »
Dzięki, działa ale daje obrazki w rozdzielczości "ekranowej", a ja chciałbym w zdecydowanie większej, bez "sztucznego" podbijania rozdzielczości w programie graficznym. W instrukcji jest coś wspomniane o script mode, podczas którego można podać wartości długości i szerokości obrazka. Jak to zastosować? Trzeba mieć przygotowany i uruchomiony skrypt to realizujący? Czy jakoś inaczej?
Pozdrawiam
jkrzew

Offline skalanya

  • Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja na forum: +19/-0
    • Skalany Architects
Odp: obrazki z okna rzutni
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Grudzień 2012, godz.21:06 »
Witam

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale ja drukuje do pdfa (bulzip) i mam w duzej rozdziałce i na duzej kartce, która ustawiam w bulzipie, pdf creatorze. Mam nadzieje ze pomogłem.

Pozdrawiam
Andrzej