Zaloguj się lub zarejestruj. 29 Kwiecień 2024, godz.06:22

Autor Wątek: Morskie ślady Rhinoceros (Nosorożca) w Szczecinie...  (Przeczytany 3965 razy)

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Morskie ślady Rhinoceros (Nosorożca) w Szczecinie...
« dnia: 21 Lipiec 2007, godz.21:22 »
Zachęcam Was do postowania w tym wątku ciekawych zdjęć lub linków, które luźno lub metaforycznie traktują o naszym ulubionym programie.
Sam, w ramach zachęty prezentuję wynik swoich dzisiejszych badań naukowych na ten temat...  ;D ;D ;D ;D

Jak widać, miasto Szczecin, jest mocno związane z naszym forum, nie tylko przez osobę admina...





A tutaj - takiego właśnie zachowania wobec naszego programu nie tolerujemy... 8) 8)





Mam nadzieję, że post się Wam spodobał  ;) Zachęcam innych do szukania podobnych śladów nosorożca, liczę na użytkowników, którzy w mieście mają np prawdziwe ZOO (:-)))) nie chcę nic sugerować...  ;D ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 21 Lipiec 2007, godz.21:24 wysłana przez Odyniec »

Offline Krzychu74

  • Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 347
  • Reputacja na forum: +89/-0
  • NAR = Niedzielny Amator Rhino
    • Mikromodele
Odp: Morskie ślady Rhinoceros (Nosorożca) w Szczecinie...
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lipiec 2007, godz.22:08 »
Witam!
Dobre! :)
Odyniec: złóż na tym pchaczu nie zapowiedzianą nocną wizytę ze spray`em i szablonem w ręku i namaluj im logo programu. :D
Co do piratów to z całym szacunkiem, ale skoro to jest Bona, znaczy to, że załoga jest na usługach królowej czyli to jest statek kaperski. A kaprom wolno łupić w imieniu JKM... :P

Pozdrawiam.
WIP: s.s. "Californian" 1:400
Sie zrobi: m.s. "Costa Concordia"
Sie zrobiło: s.s "Ivernia", s.s "Lucania" (oba w 1:400), reszty  nie pamiętam. Tyle tego było...

www.mikromodele.cba.

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Morskie ślady Rhinoceros (Nosorożca) w Szczecinie...
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Lipiec 2007, godz.22:29 »
Hehe, sprayować pchacza nie będę, ale może jakiś baner zawieszę ciemną nocą hehe
A co do piratów - masz rację - barka kaperska jak nic, cieszę się, że udało mi się ją sfotografować, bo jestem pewien, że w ładownicach mieli około miliona sztuk Rhino 4  ;D ;D ;D ;D