Zaloguj się lub zarejestruj. 29 Kwiecień 2024, godz.16:08

Autor Wątek: Buty  (Przeczytany 5396 razy)

Mareek

  • Gość
Buty
« dnia: 09 Czerwiec 2010, godz.14:43 »
Hej wszystkim ;) Jestem nowy na tym forum ale myślę ze w dobrym dziale otworzyłem temat.
Zajmuje sie tworzeniem rzeczy do takiego programu Daz 3d studio i znalazłem link do tworzenia butów(od tego tutka poznałem rhinoceros)tylko problem jest w tym że nie mogę sobie poradzić z przetłumaczeniem go,czy by ktoś by był tak chętny i przetłumaczył ten tutorial był bym bardzo wdzieczny ;)Link:
http://artzone.daz3d.com/wiki/doku.php/pub/tutorials/otherapps/otherapps-misc38

Offline sea__

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 613
  • Reputacja na forum: +132/-0
  • gg 444625
Odp: Buty
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Czerwiec 2010, godz.23:25 »
Witam
Bawiłem się trochę tym programem DAZ3D fajny  soft( ustawienie ludzkich postaci przydatne dla rhino) w skrócie to może wyjasnię. Importujesz interesujący Cie fragment ciała z DAZ3D  do Rhino  po uprzedniej konwersji pliku obj do 3dm. Chociaż  obj też bez problemu wczytasz do Rhino. Dalsza czesć tutka to zwykłe rysowanie a to już spokojnie znajdziesz na naszym forum w dziale tutków .Na koniec wrzucasz pli z powrotem do Daz3d.

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Buty
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Czerwiec 2010, godz.07:35 »

Mareek

  • Gość
Odp: Buty
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Czerwiec 2010, godz.12:50 »
Próbowałem już z tłumaczeniem z google...Chodzi mi tylko naj bardziej o kroki od 4 już(albo dopiero xD)Skumałem kroki 1,2,3 ale reszta to klapa,mam rhino w wersji polskiej...Chciałbym nauczyć się robić jakieś rzeczy dla daza,ponieważ bardzo lobię tworzyć różne rzeczy :)Ale mój angielski zawodzi  :(