Zaloguj się lub zarejestruj. 06 Maj 2024, godz.15:06

Autor Wątek: Prosba do administratorow forum  (Przeczytany 3443 razy)

zycior

  • Gość
Prosba do administratorow forum
« dnia: 09 Marzec 2010, godz.20:58 »
Witam serdecznie
Milo mi zagoscic w tak 'fachowym' gronie. W dobie wszechobecnej komputeryzacji i swobodnego dostepu do internetu spotyka sie coraz mniej grup (for) na ktorych mozna otrzymac fachowa i wyczerpujaca odpowiedz na wiele pytan. 'Zabawe' z Rhino rozpoczalem dopiero kilkanascie dni temu tak wiec jestem na etapie wczesno-przedszkolnym, jednak 90% tego czego sie nauczylem "podkradlem" z Waszych stron. Mam nadzieje, ze zagoszcze u Was nieco dluzej i za jakis czas bede mogl pochwalic sie rownie znakomitymi pracami jak Wasze.
Wracajac jednak do tematu postu - czy jest szansa aby administracja forum umozliwilaby wyszukiwanie bez rejestracji i logowania. Przyznam, ze bylo mi bardzo "niewygodnie" przeszukiwac dziesiatki stron w poszukiwaniu konkretnego tematu. Do Rhino mam dostep w zasadzie w pracy ... tam szukalem czegos na forum - po powrocie do domu 'kicha' ... gdzies to bylo, ale gdzie?
Forum sie rozrasta, ludzi i tematow przybywa. Za jakis czas wyszukiwanie dla ludzi "z zewnatrz" bedzie bardzo trudne.
 

botak

  • Gość
Odp: Prosba do administratorow forum
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Marzec 2010, godz.06:05 »
A jaki jest problem, żeby się zalogować w domu przed wyszukiwaniem?
Bardzo łatwo "zorganizować" sobie ciekawe posty, przez opcję "wyślij ten wątek".
Wysyłasz sobie na pocztę link do interesującego Cię wątku/postu i nie ma problemu :)

Oczywiście witamy na forum  :D

zycior

  • Gość
Odp: Prosba do administratorow forum
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Marzec 2010, godz.11:49 »
Nie do końca o to mi chodzi... teraz gdy dolaczylem do szanownego grona nie ma problemu ... jednak przed rejestracja wyszukiwanie jest niemozliwe. Chodzi mi glownie o mozliwosc przeszukiwania forum bez koniecznosci rejestracji. Po pierwsze nie zawsze ktos chce sie rejestrowac, a po drugie w przypadku "koniecznosci" rejestrowania zachodzi obawa rozrosniecia sie forum o osoby ktore niejako "okazjonalnie" trafily na Rhino (np. sciagnely z sieci pirata) i beda wprowadzaly tylko zamet, jak to sie dzieje na 90% innych forum. 

Offline HAV

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Reputacja na forum: +74/-0
  • LAST CAT STANDING
Odp: Prosba do administratorow forum
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Marzec 2010, godz.11:52 »
Albo druga opcja - włącz sobie powiadamianie w danym wątku, powinieneś mieć później w profilu listę śledzonych przez Ciebie tematów ;)

Offline kruk

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Reputacja na forum: +113/-0
Odp: Prosba do administratorow forum
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Marzec 2010, godz.11:59 »
rejestracja na forum nie wykluczy takich przypadków 'przypadkowości'.

a czy jest sens przebudowywania forum by była możliwość wyszukiwania dla osób którym sie nawet nie chce poświęcić 5 minut by sie zarejestrować ???

zycior

  • Gość
Odp: Prosba do administratorow forum
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Marzec 2010, godz.12:45 »
Widze, ze ta dyskusja do niczego nie prowadzi ... albo ja nie potrafie wytlumaczyc, albo Wy nie chcecie zrozumiec :) Oczywiscie, ze nie jest zal poswiecic 5 minut na rejestracje ... ale akceptacja rejestracji (w moim przypadku) trwala, jak sie nie myle, 4 dni.
Zakladam, ze nie ma woli (badz mozliwosci) zmiany formy wyszukiwania tematow na forum.
Mysle, ze temat mozna zamknac :) 

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Prosba do administratorow forum
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Marzec 2010, godz.09:18 »
Żadnych poważnych zmian w działaniu forum na dzień dzisiejszy nie planuję.
Akceptacja nowych użytkowników czasami trwa kilka sekund, czasami kilka dni i tutaj także nie przewiduję bardzo rewolucyjnych zmian, poza tym, że będę starał się to robić możliwie jak najszybciej.

Serdecznie pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2010, godz.09:19 wysłana przez Odyniec »