Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Kwiecień 2024, godz.22:56

Autor Wątek: ex holenderska fregata Witte de With  (Przeczytany 3467 razy)

Offline jkrzew

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja na forum: +15/-0
ex holenderska fregata Witte de With
« dnia: 01 Luty 2010, godz.20:13 »
Ostatnia produkcja, jeszcze "niewygłaskana", więc widać "niedoróbki", ale za kilka tygodni może będzie OK. Jak uda mi się zmodernizowac kompa :)

,,, ,,,,,,,,,

Pozdrawiam
jkrzew

Offline sea__

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 613
  • Reputacja na forum: +132/-0
  • gg 444625
Odp: ex holenderska fregata Witte de With
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2010, godz.00:03 »
Swietnie wyglądają te "niedoróbki "  ;D+

Adrian(a-graph)

  • Gość
Odp: ex holenderska fregata Witte de With
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Luty 2010, godz.09:55 »
Nie przepadam za wspolczesnymi okretami ale jako model jest OK....no i cos sie dzieje w tym dziale,ktory aktywnoscia jakos nie grzeszy:-)....Czekamy na nastepne.Proponowalbym cos radzieckiego/rosyjskiego...te okrety to maja czasem detal!!!.+

Offline jkrzew

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja na forum: +15/-0
Odp: ex holenderska fregata Witte de With
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Luty 2010, godz.18:12 »
Witam!
Dzięki za miłe komentarze. "Widoczki" przygotowałem jako ilustracje do artykułu o tym typie okrętów. A wcześniej były plany modelarskie, do których zrobiłem sobie modele 3D detali, bloków nadbudówek, kadłuba itp. I na podstawie tego "wyprodukowałem" rysunki płaskie. A teraz poskładałem to razem i nieco uzupełniłem. Obecnie jest to bardzo porządna baza do kolejnych prac :)
Co do okrętów rosyjskich to ich fanem jestem "od zawsze" :) Po prostu u Rosjan widać, że projektował je człowiek rysujący na papierze, a nie "w kompie". No w każdym razie jeśli to są łódki z lat 60-tych i 70-tych. A teraz mam w planie korwety projektu 1241. Na razie zgromadziłem foty naszych 4 jednostek. To w sumie - bagatela - prawie 1500 zdjęć :) Teraz to posegregować, wybrać ujęcia i konkretną jednostkę. No i potem do roboty z porównywaniem "podkładek" ze zdjęciami i "przelewanie" wniosków w postać 3D. Na pół roku mam zajęcie :) i to na wszystkie wieczory - i nie tylko :)
Z poważaniem
jkrzew