Zaloguj się lub zarejestruj. 29 Kwiecień 2024, godz.17:43

Autor Wątek: przyczepka  (Przeczytany 4662 razy)

plum

  • Gość
przyczepka
« dnia: 24 Listopad 2009, godz.23:45 »
Niedługo postaram się pomęczyć trochę z materiałami w vray, oraz może przerzuce do 3d maxa i spróbuje tez wyrenderwować w mental ray.

Musze jeszcze kilka szczegółów wymodelować, śrubki gdzie nie gdzie itp, ale już końcówka.

plum

  • Gość
Odp: przyczepka
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2009, godz.00:09 »
trochę detali dodałem

Offline WIKTOR

  • Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Reputacja na forum: +57/-0
  • "OVER THE TOP"
    • WU-Portfolio
Odp: przyczepka
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopad 2009, godz.10:18 »
mocowanie haka zrob jak sie nalezy + kolko na dzyszlu :) Do tego zapinki klapy tylnej i moze konstrukcje pod plandeke (?) :) Fajna odmiana - zazwyczaj jak ktos robi pojazd to jest to czolg albo samochod ;) Moze zrobisz kempingowa?? :)

plum

  • Gość
Odp: przyczepka
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Listopad 2009, godz.14:08 »
Dzięki za sugestie...
Nowy zaczep

Offline WIKTOR

  • Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Reputacja na forum: +57/-0
  • "OVER THE TOP"
    • WU-Portfolio
Odp: przyczepka
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Listopad 2009, godz.15:10 »
jeszcze na koncu tego zaczepu zrob gumowa nakladke ochronna. zrob jeszcze linke polaczona z hamulcem recznym tej przyczepki ;P jak sie bawic to sie bawic zrob ten model tip top bo wtedy taka przyczepka przyciagnie obserwatorow :D do tego swiatelka odblaskowe (pomaranczowe) na bocznych burtach + swiatla (biale) swiecace do rpzodu (rzecz oczywista..). Na pace w rogach zrob zaczepy na pasy mocujace ladunek. z tylu zrob jeszcze swiatlo przeciwmgielne, tablice rejestracyjna + jej oswietlenie. Wg mnie wtedy bedzie bardziej wypasiona :D

plum

  • Gość
Odp: przyczepka
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Listopad 2009, godz.15:35 »
To co wymieniłeś oczywiście już się powoli robi :) i nie zabraknie, tylko nie mam pojęcia jak robi się właśnie tego typu rzeczy jak światła odblaskowe, żeby to ładnie wyglądało. Najlepiej pasowało, by to załatwić materiałem. Tak samo tylne światła wyglądają nie naturalnie.
Hamulca ręcznego natomiast nie ma :) Ta dźwignia co tu jest jeśli o tą Ci chodzi to służy tylko od odblokowania zaczepu.
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2009, godz.15:36 wysłana przez plum »

Offline WIKTOR

  • Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Reputacja na forum: +57/-0
  • "OVER THE TOP"
    • WU-Portfolio
Odp: przyczepka
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Listopad 2009, godz.16:28 »
ogolnie co do swiatelek to mapka displacement + normalmapka :D Co do dzwigni to wiem ale jakbys zrobil do niej hamulec reczny to byloby super :D

plum

  • Gość
Odp: przyczepka
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Listopad 2009, godz.16:38 »
Zostawię sobie na później :) póki co to np...