Zaloguj się lub zarejestruj. 04 Maj 2024, godz.16:57

Autor Wątek: Motorówka  (Przeczytany 4239 razy)

Offline vv3k4i

  • Członek forum
  • ***
  • Wiadomości: 181
  • Reputacja na forum: +25/-0
Motorówka
« dnia: 18 Październik 2009, godz.22:31 »
Postanowiłem w końcu jakąś moja pracę pokazać.
Rendery pokazują motorówkę, która już niedługo będzie budowana ze stali. Myślę, że jeszcze jakieś zmiany będą, ale nieznaczne. Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie wizualizacji, to chętnie przyjmę każdą krytykę a tym bardziej radę :)
Edit:
Dodam jeszcze, że model jest bardzo prosty, bo konstrukcja jest przeznaczona również do budowy amatorskiej. Czyli każdy, kto potrafi spawać może sobie zbudować taką.
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2009, godz.00:38 wysłana przez vv3k4i »

pomyslownik

  • Gość
Odp: Motorówka
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Listopad 2009, godz.11:58 »
Elegancko widać że przemyślana , masz możliwośc pokazania projektu wewnątrz? moze jakaś siatka albo przekrój ?

mikolajf

  • Gość
Odp: Motorówka
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Styczeń 2010, godz.20:51 »
Wizualizacja piekna. Zastanawiam sie czy liczyles opory kadluba, srodek ciezkosci, potrzbna wielkosc silnika, opory wody itditd - niestety sam nie potrafie tego wyliczyc, ale ponoc sa takie mozliwosci.

Offline vv3k4i

  • Członek forum
  • ***
  • Wiadomości: 181
  • Reputacja na forum: +25/-0
Odp: Motorówka
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Marzec 2010, godz.20:46 »
Tak, liczyłem masę, opory, zapotrzebowaną moc i inne bajery :) Dokumentacja do budowy jest w fazie wykańczania. Niedługo pojawią się jakieś informacje na mojej stronie, będzie można znaleźć w internecie.

Mayesty

  • Gość
Odp: Motorówka
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Marzec 2010, godz.07:50 »
Niezla łajba.
Przy tak małej szerokosci dal bym schody tylko z jednej strony i wieksze okno rufowe z "białym szkłem". No i te relingi... Zapewne o przepisowej wysokosci ale strasznie przytlaczające i dominujace szczególnie na profilu bocznym.

pozdrawiam