Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Kwiecień 2024, godz.17:25

Autor Wątek: .mp3  (Przeczytany 2869 razy)

Offline satrab

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja na forum: +138/-0
.mp3
« dnia: 11 Lipiec 2009, godz.12:28 »
Stara to może nie, ale starsza praca z mini konkursu wzorniczego. Jak widać bardzo się nie wysiliłem, ale chyba i tak o wiele bardziej niż pozostali. Wrzucam żeby generować sztuczny ruch w tym dziale ;)



Założeniem było stworzenie urządzenia o minimalistycznym designie, skierowanym raczej do płci pięknej. Odtwarzacz posiada mały monochromatyczny wyświetlacz ciekłokrystaliczny.
Sterowanie odbywa się poprzez 3 przyciski, dwa boczne do wybierania piosenek, trzeci 5 funkcyjny (góra, dół, prawo, ledwo, wciśnięcie) do przygłaśniania oraz poruszania się po folderach.
Muzykę transferujmy do urządzenia poprzez interfejs miniUSB znajdujący się na na spodzie odtwarzacza, tak samo ładujemy akumulator. Zewnętrzny materiał to szczotkowane aluminium.



« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2009, godz.12:35 wysłana przez satrab »

Offline WIKTOR

  • Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Reputacja na forum: +57/-0
  • "OVER THE TOP"
    • WU-Portfolio
Odp: .mp3
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2009, godz.15:26 »
Bardzo przyjemny odtwarzacz :0 Lubie takie czyste formy. Jestem na TAK :)

Offline pergamin

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja na forum: +9/-0
Odp: .mp3
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Lipiec 2009, godz.19:12 »
projekt ładny, czysty w formie, ale jeśli mogę włożyć małą szpileczkę. Zastanawiam się nad gabarytami.
W dobie miniaturyzacji urządzeń zastanawiam się, czy kobity będą chciały nosić tak duży odtwarzacz MP3.
Gdyby tak go jeszcze połączyć z czymś ala lusterko, czy telefon? Chodzi mi o dodatkową funkcję uzasadniającą spory gabaryt.
Ale to takie moje dygresje tylko :-)