| Zaloguj się lub zarejestruj. | 22 Czerwiec 2026, godz.16:47 |
|
AktualnościNajbliższe szkolenia: |
Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Grawerowanie, dodawanie wybrań, rowków w elementach eliptycznych i nie tylko
Zaczęty przez mker |
1 Odpowiedzi
10129 Wyświetleń |
wysłana przez kruk |
|
|
kulki
Zaczęty przez mmm |
0 Odpowiedzi
8677 Wyświetleń |
wysłana przez mmm |
|
|
Łagodne połączenie linii - wręgi
Zaczęty przez mrafalsk |
1 Odpowiedzi
9868 Wyświetleń |
wysłana przez marek |
|
|
3 Odpowiedzi
12155 Wyświetleń |
wysłana przez mrafalsk |
|
|
|
Zaznaczanie środka okręgu
Zaczęty przez mrafalsk |
6 Odpowiedzi
18865 Wyświetleń |
wysłana przez kruk |
|
|
Zaokrąglanie powierzchni
Zaczęty przez mrafalsk |
6 Odpowiedzi
18476 Wyświetleń |
wysłana przez mrafalsk |
|
|
Ustawianie obiektów
Zaczęty przez mrafalsk |
7 Odpowiedzi
17624 Wyświetleń |
wysłana przez WIKTOR |
|
|
Modelowanie - więcej punktów kontrolnych
Zaczęty przez muph19 |
3 Odpowiedzi
11511 Wyświetleń |
wysłana przez botak |
|
|
Impotr plików
Zaczęty przez muph19 |
1 Odpowiedzi
14918 Wyświetleń |
wysłana przez Odyniec |
|
|
39 Odpowiedzi
39822 Wyświetleń |
wysłana przez NICO |
|
|
|
Zabawa w optymalizację
Zaczęty przez Odyniec |
14 Odpowiedzi
24169 Wyświetleń |
wysłana przez Odyniec |
|
|
PILNA POMOC PANOWIE nie daje rady !
Zaczęty przez optyk |
4 Odpowiedzi
10672 Wyświetleń |
wysłana przez optyk |
|
|
Blagam pomocy
Zaczęty przez optyk |
5 Odpowiedzi
13225 Wyświetleń |
wysłana przez optyk |
|
|
POMOCY ! Tuleja z gwintem 1.2
Zaczęty przez optyk |
4 Odpowiedzi
10514 Wyświetleń |
wysłana przez pomyslownik |
|
|
Problem ze stworzeniem odpowiedniej powierzchni
Zaczęty przez Ozzy(rys) |
1 Odpowiedzi
10027 Wyświetleń |
wysłana przez botak |
|
|
Rysowanie linii podziału blach i nitów
Zaczęty przez Ozzy(rys) |
1 Odpowiedzi
9945 Wyświetleń |
wysłana przez kruk |
|
|
Jak nadać powierzchniom grubość papieru?
Zaczęty przez Ozzy(rys) |
2 Odpowiedzi
10463 Wyświetleń |
wysłana przez Uczeń2010 |
|
|
otwieranie plików Rhino w Solidworks
Zaczęty przez passiones |
1 Odpowiedzi
9639 Wyświetleń |
wysłana przez sterowiec |
|
|
Problem z rozpłaszczeniem płaszczyzny wraz z teksturą
Zaczęty przez pawelsikora22 |
8 Odpowiedzi
14860 Wyświetleń |
wysłana przez kruk |
|
|
Jak zoptymizować ilość płaszczyzn w modelu
Zaczęty przez pepeh |
2 Odpowiedzi
10265 Wyświetleń |
wysłana przez kruk |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 25 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta