Zaloguj się lub zarejestruj. 25 Czerwiec 2026, godz.17:13

Autor Wątek: star trek  (Przeczytany 11926 razy)

Chris84pl

  • Gość
star trek
« dnia: 28 Sierpień 2008, godz.23:16 »
A tu coś co robiłem już jakiś czas temu i nie skończyłem:) Poszedł formacik i przepadło eh