| Zaloguj się lub zarejestruj. | 27 Czerwiec 2026, godz.02:39 |
|
AktualnościNajbliższe szkolenia: |
| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Wydruk z Rhino ploterem
Zaczęty przez kubus838 |
0 Odpowiedzi
12576 Wyświetleń |
wysłana przez kubus838 |
|
|
Monitor 23', 16:9, 1920x1080 - pracuje ktoś na takim wynalazku?
Zaczęty przez seb |
0 Odpowiedzi
13409 Wyświetleń |
wysłana przez seb |
|
|
takie małe cacuszko ;)
Zaczęty przez kruk |
0 Odpowiedzi
11896 Wyświetleń |
wysłana przez kruk |
|
|
Phenom vs. core i5 - czy core ma przewagę? (zauważalną w praktyce)
Zaczęty przez seb |
0 Odpowiedzi
11853 Wyświetleń |
wysłana przez seb |
|
|
0 Odpowiedzi
10517 Wyświetleń |
wysłana przez HAV |
|
|
|
MEGA Laptop i wolna praca RHINO
Zaczęty przez Raff |
0 Odpowiedzi
22872 Wyświetleń |
wysłana przez Raff |
|
|
Czy 64-bitowy system to jest "to" dla mnie ?
Zaczęty przez Odyniec |
0 Odpowiedzi
12991 Wyświetleń |
wysłana przez Odyniec |
|
|
Dostęp do interentu, jak szybko?
Zaczęty przez Odyniec |
0 Odpowiedzi
13228 Wyświetleń |
wysłana przez Odyniec |
|
|
W jakiej rozdzielczości pracujesz ?
Zaczęty przez Odyniec |
0 Odpowiedzi
12368 Wyświetleń |
wysłana przez Odyniec |
|
|
Ile mamy pamięci RAM?
Zaczęty przez Odyniec |
0 Odpowiedzi
12963 Wyświetleń |
wysłana przez Odyniec |
|
|
Jakiego procesora używamy do Rhinoceros?
Zaczęty przez Odyniec |
0 Odpowiedzi
13626 Wyświetleń |
wysłana przez Odyniec |
|
|
Czy taki zestaw będzie odpowiedni?
Zaczęty przez jachty |
1 Odpowiedzi
12540 Wyświetleń |
wysłana przez Odyniec |
|
|
1 Odpowiedzi
13220 Wyświetleń |
wysłana przez skalanya |
|
|
|
Jaki monitor lcd do codziennej pracy z rhino?
Zaczęty przez xwoody |
1 Odpowiedzi
13168 Wyświetleń |
wysłana przez Hal9000 |
|
|
Jaką kartę grafiki posiadamy ?
Zaczęty przez Odyniec |
1 Odpowiedzi
14627 Wyświetleń |
wysłana przez satrab |
|
|
Rhino sie wiesza na Vista
Zaczęty przez skalanya |
1 Odpowiedzi
12549 Wyświetleń |
wysłana przez Odyniec |
|
|
Procesory 45nm
Zaczęty przez sea__ |
1 Odpowiedzi
11578 Wyświetleń |
wysłana przez satrab |
|
|
Intel GM45 X4500HD - czy Rhino ruszy na takiej zintegrowanej karcie?
Zaczęty przez seb |
2 Odpowiedzi
15737 Wyświetleń |
wysłana przez seb |
|
|
2 Odpowiedzi
15383 Wyświetleń |
wysłana przez HAV |
|
|
|
Wymagania sprzętowe- w co lepiej zainwestowac?
Zaczęty przez Chris84pl |
2 Odpowiedzi
14556 Wyświetleń |
wysłana przez Chris84pl |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 25 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta