Forum użytkowników programu Rhinoceros 3D

RHINOCEROS => Podstawy dla początkujących => Wątek zaczęty przez: Odyniec w 05 Lipiec 2007, godz.13:29

Tytuł: Ile kosztuje Rhinoceros 5 i gdzie można go kupić?
Wiadomość wysłana przez: Odyniec w 05 Lipiec 2007, godz.13:29
Na polskim rynku dziś już w kliku miejscach można znaleźć i kupić program Rhinoceros. Jednak istnieje firma (http://www.bardins.pl/), od której to wszystko w Polsce się zaczęło. Wprowadziła ona już w 1999 roku ten nikomu nieznany wówczas produkt (Rhino Standalone Beta, później Rhino 1) na polski rynek. Od tego czasu  Bardins Sp. z o.o. (http://www.bardins.pl) (dawniej GlassPalace) dba o rozwój samego Rhino i społeczności Rhino w naszym kraju, wielokrotnie uczestnicząc w beta testach nowych wersji rozwojowych, sympozjach i spotkaniach związanych z Rhino na całym świecie. Oferta firmy obejmuje całą gamę licencji Rhino oraz bogaty zestaw rozszerzeń do tej aplikacji.

W tej chwili ceny przedstawiają się następująco (aktualna cena pod linkiem):

Rhinoceros 5 licencja komercyjna (http://sklep.bardins.pl/rhino5.html) Windows (typowa licencja dla komercyjnych użytkowników i firm, które chcą zarabiać na wynikach swojej pracy)

Rhinoceros 5 licencja Edukacyjna (http://sklep.bardins.pl/rhino5edu.html) Windows (wersja przeznaczona jest dla uczniów, studentów i wykładowców, którzy mają prawo kupić wersję komercyjną po obniżonej cenie (w tym sensie definiowana jest wersja EDU przez McNeela), jedyne w zasadzie ograniczenie tej wersji to fakt, iż trzeba udowodnić, iż ma się prawo do nabycia takiej wersji (np. skan legitymacji studenckiej) i fakt, że nie można jej odsprzedać))