Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Marzec 2024, godz.14:27

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Wolne Dyskusje / Konsole vs PC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jack dnia 16 Listopad 2018, godz.08:51 »
Na czym wolicie grac? :D
12
Orca3D i inne moduły do projektowania jachtów i łodzi / Odp: Pytanie do marinistów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jack dnia 16 Listopad 2018, godz.08:50 »
Na zagranicznych forach masz duzo tutoriali do orki.
13
Galeria prac ukończonych / Jednostka wielozadaniowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomaga dnia 14 Listopad 2018, godz.20:50 »
Witam wszystkich,

Tym razem coś bliżej cięższego przemysłu stoczniowego ...

Jednostka wielozadaniowa spełniająca funkcje:
- obsługa pław
- hydrografia
- zwalczanie rozlewów olejowych
- holownik
- wsparcie SAR w akcjach ratowniczych
- fire fighter
- holownik
- lodołamacz
14
Nad tym pracujemy (WIP) / Devonshire
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zaskor dnia 05 Listopad 2018, godz.09:06 »

 Witam .Mała próbka MK 6 skala 1:100
15
Nad tym pracujemy (WIP) / Odp: C-17
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zaskor dnia 03 Listopad 2018, godz.16:50 »
Witam ciebie .

        Tak jak widać po próbach z papierem złożenie wirnika to jest czysty obłęd .Same profilowanie łopat to był koszmar .Wykonanie odpowiedniego stempla pochłonęło b.czasu .Z wiekiem staje się niecierpliwy( trzeba było coś wymyślić ). Początkowo chciałem kupić ploter kiedy zobaczyłem ceny przytkało mnie .Rozważałem jeszcze ploter laserowy - zrezygnowałem. I nie mając pojęcia o druku 3D postanowiłem iść z duchem czasu i zakupić drukarkę (och fascynacja ). Kryterium był stół roboczy i metalowa konstrukcja; wybór padł na Tevo Tornado . I od razu na głęboką wodę - oczywiście na tapetę wirnik .....  .
       Do czego zmierzam projektuję i od razu drukuję np :wirnik 1h20min (zależy od średnicy dyszy) .Co do papieru sentyment na pewno zostanie .
Pozdrawiam
- odnośnie projektowania pod wycinankę  modelarska to specjalnie dla ciebie próbka .Szukaj „Devonshire” na następnych stronach  .


16
Nad tym pracujemy (WIP) / Odp: C-17
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marek dnia 02 Listopad 2018, godz.12:02 »
Witam.
Mam pytanie, jaką drukarkę używasz?
I taką smutną refleksję, papier powędruje do kosza :(.
17
Oferty pracy / Druk 3D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zaskor dnia 20 Październik 2018, godz.14:16 »
    Podejmę się Opracowania modeli pod zapis w STL (FDM i SLA) oraz w OBJ dla wydruków proszkowych . Oferuję wydruk na drukarce FDM wielkość stołu 30x30x40 wysokości .
 Materiał PLA (zwykły) oraz  PLA (właściwości ABS)
18
Nad tym pracujemy (WIP) / Odp: C-17
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zaskor dnia 15 Październik 2018, godz.17:00 »
   W ten sposób narodziła się nowa koncepcja mianowicie druku 3D . Od pomysłu do zakupu i jest (w tedy jeszcze nie wiedziałem z jakim koniem przyjdzie mi się kopać ) pół roku po : przedstawiam
 moje wydruki nadające się do pokazania .Silnik PW2000 w skali 1;35 .
19
Nad tym pracujemy (WIP) / C-17
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zaskor dnia 15 Październik 2018, godz.16:26 »
      Witam wszystkich po latach .Dziękuję za odwiedziny .W tym czasie podejmowałem próby budowy np wirnika . Z jakim skutkiem to widać; nie ten wzrok i umiejętności gdzieś się zapodziały .
Doszedłem do wniosku ze trzeba zmienić koncepcję i zrezygnować z papieru .
20
Podstawy dla początkujących / Tworzenie bryły o różnej wysokości powierzchni z rysunku dxf
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzegorz Martela dnia 23 Wrzesień 2018, godz.15:23 »
Jestem bardzo początkującym użytkownikiem Rhinoceros 5 . Proszę o wskazówki jak poradzić sobie z moim pierwszym problemem.Chcę stworzyć bryłę o wysokości ściany bocznej 11 mm , natomiast wewnętrzna o wysokości 6,5 mm .Przedmiot ma być wykonany potem na ploterze frezującym - czyli plik powinien wrócić do formatu DXF. Dziękuję za pomoc.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10