Zaloguj się lub zarejestruj. 16 Kwiecień 2021, godz.19:52

Autor Wątek: Ile kosztuje Rhinoceros 5 i gdzie można go kupić?  (Przeczytany 11964 razy)

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Ile kosztuje Rhinoceros 5 i gdzie można go kupić?
« dnia: 05 Lipiec 2007, godz.13:29 »
Na polskim rynku dziś już w kliku miejscach można znaleźć i kupić program Rhinoceros. Jednak istnieje firma, od której to wszystko w Polsce się zaczęło. Wprowadziła ona już w 1999 roku ten nikomu nieznany wówczas produkt (Rhino Standalone Beta, później Rhino 1) na polski rynek. Od tego czasu Bardins Sp. z o.o. (dawniej GlassPalace) dba o rozwój samego Rhino i społeczności Rhino w naszym kraju, wielokrotnie uczestnicząc w beta testach nowych wersji rozwojowych, sympozjach i spotkaniach związanych z Rhino na całym świecie. Oferta firmy obejmuje całą gamę licencji Rhino oraz bogaty zestaw rozszerzeń do tej aplikacji.

W tej chwili ceny przedstawiają się następująco (aktualna cena pod linkiem):

Rhinoceros 5 licencja komercyjna Windows (typowa licencja dla komercyjnych użytkowników i firm, które chcą zarabiać na wynikach swojej pracy)

Rhinoceros 5 licencja Edukacyjna Windows (wersja przeznaczona jest dla uczniów, studentów i wykładowców, którzy mają prawo kupić wersję komercyjną po obniżonej cenie (w tym sensie definiowana jest wersja EDU przez McNeela), jedyne w zasadzie ograniczenie tej wersji to fakt, iż trzeba udowodnić, iż ma się prawo do nabycia takiej wersji (np. skan legitymacji studenckiej) i fakt, że nie można jej odsprzedać))« Ostatnia zmiana: 31 Październik 2015, godz.14:07 wysłana przez Piotr »