Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Marzec 2024, godz.18:41

Autor Wątek: Jak linkować zdjęcia z zewnętrznego serwera - aby mogły być wewnątrz tekstu  (Przeczytany 7063 razy)

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Pokażę to na przykładzie darmowego serwera hostującego zdjęcia - http://www.imageshack.us/
W tym tutorialu wszystkie już zdjęcia są z niego hostowane, mogą bez problemu więc pojawiać się w wypowiedzi, na przykład pomiędzy poszczególnymi częściami tekstu.

1. Zakładamy za darmo konto na tym serwerze. W tym celu klikamy TUTAJ. podajemy swój email i nazwę użytkownika.



2. Po zalogowaniu wybieramy z panelu po lewej stronie opcję UPLOAD IMAGE (WCZYTAJ OBRAZEK) lub opcję poniżej, jeśli chcemy wczytać więcej niż jeden obrazek.



3. Wybieramy lokalizację naszego obrazka, robimy opis, i wciskamy upload, aby załadować obrazek.



Nie wiem jak u Was, ale ja miałem problemy z przeglądaniem moich załadowanych obrazków (pojawiał mi się ciągle tylko ostatni załadowany obrazek- nie wiem, może coś źle zrobiłem),



ale rozwiązaniem okazało się wciśnięcie opcji Clasic View.



4. W tym widoku mamy przeglądarkę naszych załadowanych obrazków i wszytskie niezbędne linki, które należy skopiować na forum.





« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec 2007, godz.11:08 wysłana przez Odyniec »