Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Marzec 2024, godz.16:36

Autor Wątek: Praca dla projektanta/konstruktora jachtów  (Przeczytany 5622 razy)

Konsultant

  • Gość
Praca dla projektanta/konstruktora jachtów
« dnia: 16 Wrzesień 2008, godz.08:38 »
Obecnie dla mojego Klienta, firmy specjalizującej się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych, posiadającej siedzibę w Gdańsku poszukuję osoby na stanowisko:


Projektanta Konstruktora Jachtów


Miejsce pracy: Gdańsk

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za projektowanie konstrukcji katamaranów aluminiowych.

Wymagania:

biegła znajomość programów AutoCAD i Rhinoceros
znajomość zagadnień branżowych
doświadczenie przy opracowaniu podobnych projektów


Nasz klient oferuje:

pracę w młodym zepole
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności


dariusz.knyziak@reed.co.uk

Offline kruk

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Reputacja na forum: +113/-0
Odp: Praca dla projektanta/konstruktora jachtów
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Wrzesień 2008, godz.08:56 »
od dawna to ogłoszenie jest na sieci. czy aż tak wysokie są stawiane wymagania czy też potrzeba ciągle nowych projektantów?

Konsultant

  • Gość
Odp: Praca dla projektanta/konstruktora jachtów
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Wrzesień 2008, godz.10:38 »
od dawna to ogłoszenie jest na sieci. czy aż tak wysokie są stawiane wymagania czy też potrzeba ciągle nowych projektantów?

na sieci ogłoszenie jest od wczoraj. W związku z tym iż branża jest stosunkowo wąska pomyślałem że zainteresuje kogoś ta oferta.
Jeśli chodzi o zapotrzebowanie projektantów na rynku, to rośnie w siłę branża energetyczna i obecna, z którą związane jest moje ogłoszenie

Offline kruk

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Reputacja na forum: +113/-0
Odp: Praca dla projektanta/konstruktora jachtów
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Wrzesień 2008, godz.10:52 »
proszę o wybaczenie - wyraziłem sie mało precyzyjnie :)

dało sie zauważyć wczoraj na kilku portalach ogłoszenie przez Pańską firmę, mnie jednak chodziło o to, że ten producent jachtów już od dość dawna sie ogłasza i liczyłem na to, że może Pan udzieli bliższych informacji o nim. :)


pozdrawiam
i zapraszamy tutaj częściej z ogłoszeniami tyczącymi sie wykorzystania Rhinoceros i programów z pakietu ;)

ps: szkoda, że Gdańsk jest tak strasznie daleko od Czewy....