Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Marzec 2024, godz.11:13

Autor Wątek: Uwagi, dyskusje, sposoby tworzenia tutoriali  (Przeczytany 34804 razy)

NICO

  • Gość
pytanko do tego tutka :)
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Październik 2008, godz.16:41 »
ja niedawno zaczelem rhino 4 i musze poweidziec ze bardzo przyjazny tutek :) tylko mam a propos tego tutka male pytanko.. jak  wyciagnac przekroj poprzeczny wzgledem tych dwoch prowadnic tak aby wyciagniecie szło w obie strony tych prowadnic? za kazdym razem idzie mi tylko w jedna strone i nie moge znalesc sposobu na to zeby szlo w obie strony O_o

Offline sea__

  • Moderator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 613
  • Reputacja na forum: +132/-0
  • gg 444625
Odp: Uwagi, dyskusje, sposoby tworzenia tutoriali
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Październik 2008, godz.19:21 »
Jak zaczynasz od jednego końca to  idzie przez cała długość krzywych. Jeżeli krzywa przekroju  znajduje się gdzieś np. po środku krzywych to musisz operację powtórzyć i wyciagnięcie pójdzie też w druga stronę.

NICO

  • Gość
Odp: Uwagi, dyskusje, sposoby tworzenia tutoriali
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Październik 2008, godz.22:07 »
no wlasnie tak to robie ale myslalem ze moze jest jakis szybszy sposob:) dziekuje bardzo za info.

Offline vv3k4i

  • Członek forum
  • ***
  • Wiadomości: 181
  • Reputacja na forum: +25/-0
Odp: Uwagi, dyskusje, sposoby tworzenia tutoriali
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Sierpień 2013, godz.10:45 »
Właśnie przeczytałem post, który zaczął ten topik. Widzę, że sporo frustracji z niego płynie, to było już jakiś czas temu, ale mam nadzieję, że nikt się nie czuje urażony moją pierwszą wypowiedzią. Ogólnie nauczyłem się tu na forum sporo, więc wniosek z tego taki, że jednak te tutoriale dają radę. Wszystkich, którzy czują się urażeni przepraszam :)