Zaloguj się lub zarejestruj. 29 Marzec 2024, godz.00:02

Autor Wątek: [modelarstwo][Rhino3PL] Lekcja projektowania samolotu !!! cz. 1 (język polski)  (Przeczytany 52742 razy)

kazmod

  • Gość
Odp: [modelarstwo][Rhino3PL] Lekcja projektowania samolotu !!! cz. 1 (język polski)
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Styczeń 2008, godz.00:18 »
Sea_,

mam wielka prosba bo chcialbym sie uczyc uzywajac tego samego planu co Ty. Skad moglbym ewentualnie zrobic
download planow tego modelu. Druga sprawa to jest to bardzo ladny samolocik. Wiec? skad? :-*

Pozdrawiam,
Kazik, calkiem nowy  w Rhino.

Offline sea__

  • Moderator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 613
  • Reputacja na forum: +132/-0
  • gg 444625
Odp: [modelarstwo][Rhino3PL] Lekcja projektowania samolotu !!! cz. 1 (język pols
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Styczeń 2008, godz.22:18 »
Więc jest to tak, plany pochodzą z modelarza 12/2001. Miło mi że chcesz sie uczyć na podstawie tego tutka. Proponuje jednak nie brać się na początek za ten model samolotu. Sam miałem problemy żeby wszytko dokładnie dopasować i zorientować się w konstrukcji. Lepiej jak wykorzystasz tutek jako teorie a w praktyce weź jakiś prosty model np. Zero czy pojazd. Proponuje abyś może umieścił to projektowanie   jako swój wątek i w razie problemów wszyscy tobie pomożemy. Pozdrawiam.

Linki do planów modeli zamieszczę jutro.
Pozdrawiam

mikolajf

  • Gość
Tutek swietny, ale dlaczego tego nie da sie wydrukowac? Probowalem i nie wszystkie strony sie drukuja...

mikolajf

  • Gość
juz wiem jak - trzeba zapisac strone jako plik pdf uzywajac np Adobe Acrobat Pro i wtedy mozna wszystko ladnie wydrukowac.

Tutek swietny, ale dlaczego tego nie da sie wydrukowac? Probowalem i nie wszystkie strony sie drukuja...