Zaloguj się lub zarejestruj. 25 Kwiecień 2024, godz.15:37

Autor Wątek: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel'em  (Przeczytany 14966 razy)

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Listopad 2007, godz.19:27 »
TNT - doceniam Twoją troskę, chciałbym, ale policz sobie - jaka kasa jest w takim pudełku.... (to, co widać to nie są wersje EDU) Nie stać mnie na takie nagrody - ciągle, sorki. Póki co, cieszmy się naszą ciągła nagrodą - nie mamy reklam i serwer jest bardzo szybki i darmowy dla wszystkich.
Jak wygram w Totka - nie ma problemu - co tydzień będzie Rhino do wygrania i to komercyjna wersja.
Mógłbym i jestem w stanie ... w sensie, że może być nagroda Rhino 4 EDU, ale .... nie może być taka nagroda... bo nie każdy może ją wygrać i koniec... po zawodach.
A poza tym - EDU to wyraz hołdu i szacunku do użytkowników EDU (mających prawo do zakupu wersji EDU), tym bardziej więc nie może być to przedmiotem jakiekolwiek konkursu.
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2007, godz.20:16 wysłana przez Odyniec »

TNT

  • Gość
Odp: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel'em
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Listopad 2007, godz.20:12 »
heh no nie bierz tego na serio Odyniec  :)
rhino edu juz dawno gosci u mnie na półeczce  ;D

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Listopad 2007, godz.20:17 »
TNT - nie dasz rady mnie pocieszyć... - takie posty biorę na serio, bo naprawdę bym chciał mieć takie nagrody, i niczego złego nie napisałeś... po prostu, chciałbym, ale to nie jest i nie będzie możliwe w najbliższym czasie.
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2007, godz.20:20 wysłana przez Odyniec »

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Listopad 2007, godz.20:21 »
No mam dobrą wiadomość dla tych, którzy czekają, ostatnia część wywiadu pojawi się na 90% jutro

Offline Krzychu74

  • Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 347
  • Reputacja na forum: +89/-0
  • NAR = Niedzielny Amator Rhino
    • Mikromodele
Odp: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel'em
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Listopad 2007, godz.12:42 »
Witam!
Super!   :)

Pozdrawiam.
WIP: s.s. "Californian" 1:400
Sie zrobi: m.s. "Costa Concordia"
Sie zrobiło: s.s "Ivernia", s.s "Lucania" (oba w 1:400), reszty  nie pamiętam. Tyle tego było...

www.mikromodele.cba.

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Listopad 2007, godz.13:51 »
No to macie całość, miłego odbioru

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Listopad 2007, godz.15:15 »
hehe, dzięki marku, dodałem także brakujący link do Accurendera nXt w części IV
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2007, godz.15:20 wysłana przez Odyniec »

Offline bTree

  • Członek forum
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja na forum: +45/-0
Odp: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Listopad 2007, godz.15:47 »
Brawo! dzięki za reportaż i przedstawienie kierunku rozwoju RH 5.0. Świetnie, że tam byłeś, za rok wystawiamy nasz skład :D

Offline satrab

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja na forum: +138/-0
Odp: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Listopad 2007, godz.20:41 »
Przeczytane... wielkie dzięki. Wszystko zapowiada się świetnie. Mam nadzieję, że za jakiś czas powtórzysz taki wypad, i znowu przywieziesz świeżutkie info  ;D

Offline Hal9000

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 574
  • Reputacja na forum: +154/-0
Odp: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel'em
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Listopad 2007, godz.23:06 »
Dzięki Odyniec za ten materiał, ja na swoje pytanie dostałem odpowiedz i dowiedzialem sie sporo na temat innych rzeczy.
Ciekaw jestem tej Piątki :)
Hal
W pracy: Rhino 5.0 PL, Bongo 2, V-ray 2,  Clayoo - Intel Core i7-4790K, Quadro K600, Ram 24 Gb 1600 MHz, IIYAMA 27".
DELL Precision Tower 7810
W domu: Intel Core i7-4790K,Rhino 4.0 PL - Nvidia GeForce GTX 750 Ti, Ram 8 Gb 1800 MHz, IIYAMA LCD 24".

Offline HAV

  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Reputacja na forum: +74/-0
  • LAST CAT STANDING
Odp: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Listopad 2007, godz.23:42 »
Relacja pierwsza klasa, dobrze się czyta i w ogóle; ogólnie rzecz ujmując - dobra robota ;)
Nigdy nie przepadałem za suchymi, oklepanymi wywiadami, przy których momentami człowiek przysypia, dobrze że tu taka miła odmiana ;D

Offline Odyniec

  • Administrator
  • Forum Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1545
  • Reputacja na forum: +125/-1
  • Autoryzowany Instruktor Rhinoceros
Odp: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Listopad 2007, godz.15:07 »
Może się zdziwicie, bo już padło typowo polskie - ZA ROK, ale następne spotkanie z Wielkim bratem i McNeelem już niedługo, więc spoooko.

Offline bTree

  • Członek forum
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja na forum: +45/-0
Odp: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Listopad 2007, godz.15:22 »
Ho ho, a kiedy ma być to "niedługo"?

Łukasz Fuczek

  • Gość
Odp: Pokój zwierzeń, czyli moje zapiski z rozmowy z twórcą Rhino - Bob'em McNeel
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Listopad 2007, godz.09:47 »
Świetny wątek Odyńcu. Miło się czytało - czekam na więcej;-)