Zaloguj się lub zarejestruj. 29 Marzec 2024, godz.00:10

Autor Wątek: Poznajmy się !!!  (Przeczytany 93014 razy)

Offline shoogunn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja na forum: +0/-0
Odp: Poznajmy się !!!
« Odpowiedź #75 dnia: 01 Luty 2016, godz.16:01 »
Witam wszystkich forumowiczów !

Jestem z Trójmiasta i powoli wchodzę w świat Rhino, zrobiłem trochę szkoleń i stwierdziłem że to jest to i warto poświęcić więcej czasu dla tego programu. Z góry dziękuje za cierpliwość do moich fundamentalnych pytań.

Offline smiesznyczort

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja na forum: +0/-0
Odp: Poznajmy się !!!
« Odpowiedź #76 dnia: 07 Maj 2016, godz.22:31 »
Cześć wszystkim!
Właśnie zaczynam przygodę z Rhino. Jest to pierwszy program, z którego przechodzę szkolenie. Próbowałem wcześniej na swoją rękę, programy jak 3dsmax,Maya, lecz Rhino potrzebny jest u mnie w pracy z czego się bardzo cieszę, bo mogę się nauczyć podstaw tworzenia obiektów 3D.

Offline owersee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja na forum: +0/-0
Odp: Poznajmy się !!!
« Odpowiedź #77 dnia: 08 Listopad 2016, godz.19:54 »
Witam wszystkich,
To będzie aktualne zaproszenie o charakterze non  profit.  Wierzę, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to może temat odrobinę z boku tematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w ramach której działam proponuje liderom charytatywnym  uczestnictwo w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To cykl szkoleniowy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które realizują akcje związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, muzyczne czy plastyczne, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne  – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Udział w zajęciach finansuje nasza fundacja.  Na tej stronie więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo 
Kursy realizujemy w rejonie Katowic, niemniej wszystkie posiłki i hotel i ewentualne koszty benzyny czy komunikacji publicznej też pokrywa nasza Fundacja.
Jeśli chętny wolontariusz nie zdąży brać udział w zajęciach w obecnej odsłonie cyklu szkoleniowego, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co pół roku. 
Najlepszego,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako nachalnej reklamy – chodzi o niedochodowy projekt dla stowarzyszeń i fundacji.

Offline owersee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja na forum: +0/-0
Odp: Poznajmy się !!!
« Odpowiedź #78 dnia: 17 Listopad 2016, godz.17:14 »
Witam,
To będzie nietypowe ogłoszenie o charakterze społecznym.  Wierzę, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to  temat trochę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w ramach której działam , uruchamia drugą rundę procesu grantowego dla wszystkich organizacji niedochodowych i pozarządowych. Można uzyskać gotówkowe dofinansowania na sumę nieprzekreczającą 20 tysiecy PLN. Wsparcie na akcje społeczne dotyczące edukacji, budowanie kapitału społecznego albo likwidację barier biurokratycznych. Z programu wykluczeni są jednostki i organizacje polityczne, kościoły, urzędy, korporacje.  Tu można przeczytać regulamin konkursu: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/fundacja-granty
Nie ma określonego harmonogramu w jakim trzeba się zmieścić z projektem – wszystkie analizowane są na bieżąco i cały rok. 
Pozdrawiam,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako nachalnej reklamy – chodzi o niedochodowy projekt dla organizacji charytatywnych.