Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Marzec 2024, godz.20:22

Autor Wątek: Problem z odświeżaniem obrazu  (Przeczytany 4319 razy)

Offline pytam_o...

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja na forum: +0/-0
Problem z odświeżaniem obrazu
« dnia: 17 Wrzesień 2016, godz.10:48 »
Witam szanownych forumowiczów

Temat jak tytuł ;)

Już spieszę wyjaśnić o co chodzi.

Dużo pracuję w R5, tworzę modele 3d, raz to większe raz to mniejsze generuję pliki. Problem robi się w momencie jak wybieram ikonkę/polecenie "Umieść cel". Umieszczam cel w danym punkcie po czym chcę obrócić obiekt, i tu robi się duży problem. Obiekt jakby jest obracany gdzieś w tle, e R5 zapamiętuje ostatni widok ekranu i taki zostaje do momentu jak np. zrobię Ctrl+s. Wówczas pokazuje mi się nowy ekran już po obrocie obiektu. Zupełnie nie widzę o ile się obraca, ani w jakim jest położeniu. Wszystko wychodzi jak robię komendę jw.

Sam komputer nie jest taki, stary, karta grafiki, też spoko. Swego czasu zmieniałem dysk na nowy większy. Wiadomo zainstalowanie systemu na nowo, mam Win7 64 bit + wszystkie sterowniki. Sterowniki aktualne.

Zrobiłem zrzut ekranu, jak sprawa się ma kiedy próbuję obracać.

Macie jakieś sugestie.

Sprawa mega ważna.

Dziękuję za pomoc

Offline Marlowez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja na forum: +0/-0
Odp: Problem z odświeżaniem obrazu
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Maj 2018, godz.07:25 »
Important knowledge about forum.

Offline Gregu89

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja na forum: +0/-0
Odp: Problem z odświeżaniem obrazu
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Czerwiec 2018, godz.16:45 »
Ja miałem podobny problem jak mi w maszynie Ram'u nie starczało, i zaczynała wykorzystywać dysk. Nie wiem czy to coś pomoże, bo ja przestałem mieć tego rodzaju problemy dopiero jak zmieniłem hardware.
Zabieg sprzętem Ultraformer III nie wymaga rekonwalescencji! Przeczytaj: https://portal.abczdrowie.pl/czym-jest-urzadzenie-ultraformer-iii-z-technologia-hifu i dowiedz się więcej o technologii HIFU!