Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Marzec 2024, godz.22:06

Autor Wątek: Pomocy! render animacji nie działa!  (Przeczytany 5513 razy)

Offline jkrzew

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja na forum: +15/-0
Pomocy! render animacji nie działa!
« dnia: 26 Wrzesień 2016, godz.09:07 »
Witam!
Nie działa mi opcja wygenerowania animacji "okrągłego stołu". Komputer po "dojechaniu" do kilkunastu klatek (przy ustawieniu 50 klatek) "zacina się" i melduje, że - albo - Rhino się zawiesił, albo brak pamięci. Wkurza mnie to, bo wcześniej, kilka miesięcy wstecz działało OK. A teraz coś "padło", ale nie mam pojęcia co. Mam wszystko przeinstalowane, najnowsze sterowniki do kart graficznych (mam dwie GTX 460). Wydaje mi się, że Rhino ma jakieś problemy z "oczyszczaniem" pamięci. Myślałem, że to tylko choroba mojego kompa, ale po puszczeniu tego samego na innym - co prawda nieco słabszym - ale i tak nastąpiło to samo - pad programu. Wydaje mi się, że problem jest w sofcie. Kontaktowałem się z suportem Rhino. Na razie nic konkretnego się nie dowiedziałem. Teraz czekam na "diagnozę", przesłałem im plik, na którym te "felery" występowały. Ale po spróbowaniu innego pliku było to samo. Tylko kilka klatek więcej się wyrenderowało. Jestem "w desperacji" bo potrzebuję wygenerować cykl animacji, a tu mi soft "nawala". Czy ktoś mógłby mi coś doradzić?
Pozdrawiam
jkrzew

Offline jkrzew

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja na forum: +15/-0
Odp: Pomocy! render animacji nie działa!
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Październik 2016, godz.07:53 »
Witam!
Wydaje się, że przypadkiem rozwiązałem problem. Mianowicie
przy okazji" wymiany kart graficznych (dwóch GTX 460 na jedną 960) wyczyściłem wnętrze kompa, dołożyłem dwa wiatraki, wymyłem wszelkie możliwe styki itp. Nie spodziewałem się, że tak niewielka ilość alkoholu (na patyczek do uszu :) może w tak kolosalnym stopniu poprawić humor! Komp działa, renderuje, ale jest jednak "chory" bo nie chcą się zaktualizować poprawki do "Windozy". Z "duszą na ramieniu" pracuję dalej. Pozdrawiam
jkrzew