Zaloguj się lub zarejestruj. 29 Marzec 2024, godz.14:19

Autor Wątek: Targi  (Przeczytany 2460 razy)

Offline koniofix

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja na forum: +0/-0
Targi
« dnia: 19 Luty 2016, godz.19:35 »
Kilka dni temu byłem na targach gdzie prezentowany był program do projektowania biżuteri Rhinoceros. Pan robił praktycznie wszystko automatycznie, wybierał sobie rodzaj pierścionka, liczbę kamieni itd. projektowanie trwało dosłownie sekundy. Zainstalowałem sobie teraz ten program (http://tdmsolutions.com/try/) żeby się trochę pobawić ale nie mam tam nic takiego - wszystko muszę robić od zera czyli przebrnę przez to za kilka miesięcy :)
Co zrobić żeby uzyskać taką bibliotekę różnych modeli i łatwość ich modelowania?

Offline WIKTOR

  • Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Reputacja na forum: +57/-0
  • "OVER THE TOP"
    • WU-Portfolio
Odp: Targi
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Luty 2016, godz.08:46 »
Zapytaj po prostu na stronie producenta czy mają takie biblioteki, ile to kosztuje itp. Poza tym w wersji demo może po prostu nie być tego wszystkiego. Może pokazuje tylko zasadę działania.
Prezentacje takie właśnie są - mają troszkę mydlić oczy, żeby się zafascynować produktem - zawsze jest jakiś haczyk :)

Offline koniofix

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja na forum: +0/-0
Odp: Targi
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Luty 2016, godz.09:29 »
Mniej więcej wiem już o co chodzi, po prostu mam zainstalowany program Rhinoceros 5 a to co widziałem na targach to było RhinoGold czyli dodatek do projektowania biżuterii - notabene 3 razy droższy od programu. Próbuję uruchomić tę wtyczkę ale coś niestety mi nie działa.