Zaloguj się lub zarejestruj. 29 Marzec 2024, godz.09:16

Autor Wątek: potrzebny gotowy model okrętu wojennego - ładnego:)  (Przeczytany 6539 razy)

Offline flaber14

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja na forum: +0/-0
potrzebny gotowy model okrętu wojennego - ładnego:)
« dnia: 06 Luty 2016, godz.14:18 »
Witam

Czy mogę gdzieś w sieci znaleźć stronkę z której pobiorę gotowca ładnego okrętu wojennego do którego ewentualnie będą dołączone rysunki techniczne? Na najpopularniejszych portalach sprawdzałem pustki. Chcę to wykorzystać w prezentacji także nie będzie to ani drukowane, frezowane itp. ani sprzedawane itp, po prostu pokazać możliwości modelowania że z rysunku na kartce można wyczarować takie cudo :)

jeśli ktoś miałbym pomysł gdzie tego mogę poszukać to poproszę o linka :)

PS. tak wiem mógłbym sam wymodelować coś ale jest mi to potrzebne że tak powiem na wczoraj a taki model raczej się w godzinkę nie zrobi;)

Offline Bbuli

  • Doświadczony użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja na forum: +23/-0
Odp: potrzebny gotowy model okrętu wojennego - ładnego:)
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty 2016, godz.21:31 »
   No to ile jesteś skłonny za tą godzinkę zapłacić....

Offline flaber14

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja na forum: +0/-0
Odp: potrzebny gotowy model okrętu wojennego - ładnego:)
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Luty 2016, godz.13:23 »
jak bym chciał zapłacić to napisałbym na portalu oferia.pl a nie tutaj... to chyba logiczne

Offline vv3k4i

  • Członek forum
  • ***
  • Wiadomości: 181
  • Reputacja na forum: +25/-0
Odp: potrzebny gotowy model okrętu wojennego - ładnego:)
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Luty 2016, godz.19:09 »
Potrzebujesz model 3D, na który ktoś najprawdopodobniej poświęcił kilkaset godzin, na wczoraj i zadarmo? Czy Tobie się coś nie pop..rdoliło?

Offline flaber14

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja na forum: +0/-0
Odp: potrzebny gotowy model okrętu wojennego - ładnego:)
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Luty 2016, godz.19:18 »
1.  nie oczekuję od nikogo gotowego modelu i tego nigdy nie oczekiwałem
2. gdybyś chodził do przedszkola to na pewno nauczyli by tam Ciebie czytać i poszedł byś do pierwsze klasy i może nauczyłbyś się czytać ze zrozumieniem na mierny (chociaż myślę że przeszacuję Twoją wartość), ale załóżmy że mierny z czytania masz. To w pierwszych 11 słowach (11 to palce obu rąk + jeden dodatkowy człowiek - jak byś z matmy miał pałę!) wyczytałbyś że prosiłem o link do stronki gdzie takie rzeczy można znaleźć i pobrać bo raczej nie wszyscy projektują okręty tylko czasami coś pobiorą z darmowych stron gdzie świadomie ktoś zamieszcza gotowe modele do pobrania. Ja aż tak wszystkich stron nie znam.

PS. czasami człowiek żałuje że rozmawia z kimś tylko poprzez stronę www bo aż ręka świerzbi żeby niejednemu w RYJ JEBN...!
Dziękuje.

Offline vv3k4i

  • Członek forum
  • ***
  • Wiadomości: 181
  • Reputacja na forum: +25/-0
Odp: potrzebny gotowy model okrętu wojennego - ładnego:)
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Luty 2016, godz.19:31 »
Wytłumaczę Tobie wprost, skoro nierozumiesz. Nie znajdziesz w sieci linku do darmowego modelu,nad którym ktoś spędził kilkaset godzin.
Nad pozostałą częścią Twojej niedojrzałej i pełnej błędów wypowiedzi zastanowi się administrator.

Offline flaber14

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja na forum: +0/-0
Odp: potrzebny gotowy model okrętu wojennego - ładnego:)
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Luty 2016, godz.19:40 »
"Nie znajdziesz w sieci linku do darmowego modelu,nad którym ktoś spędził kilkaset godzin." tak jak wspomniałem gdybyś skończył choć jedną klasę podstawówki...

3dlenta.com/en/catalog.html?page=shop.getfile&file_id=138&product_id=50 - powiedzmy prawie o to mi chodziło...

A nad resztą admin może się zastanawiać proszę bardzo. Aczkolwiek to nie ja zacząłem obrażać Ciebie tylko Ty mnie w woli ścisłości! Jeżeli ja dostane bana to oczekuję sprawiedliwości i dla Ciebie.

Wątek do zamknięcia gdyż nie da się tu normalnie podyskutować nie zostając oplutym!