Zaloguj się lub zarejestruj. 29 Marzec 2024, godz.06:59

Autor Wątek: POJAZD: retro sport PZL-m47  (Przeczytany 5909 razy)

Samotnick

  • Gość
POJAZD: retro sport PZL-m47
« dnia: 16 Wrzesień 2014, godz.21:51 »
Witam.
To mój pierwszy post na forum i zarazem pierwszy model. Wymyślony a raczej na bieżąco wymyślany sportowy ni to poduszkowiec, ni to motor rakietowy. Cały projekt miał narodziny w 3D studio max ale postanowiłem przenieść się do Rhino w celu nauki tego programu. Jest to mój pierwszy projekt robiony w tym programie, wcześniej próbowałem kilka razy ale jakoś nie mogłem się do niego przekonać i widzę że to był błąd bo praca jest naprawdę fajna i przyjemna. Model powstanie w rhino reszta prac w max'e bo z tego co widziałem to edytor materiałów jakoś mi nie podchodzi oświetlenie łatwiej mi będzie zrobić w vray w max. I już niestety wiem że zrobiłem pierwszy błąd bo porobiłem fillet'y w rhino co niestety przeniosło się na koszmarne zagęszczenie siatki ( mesh) bo exporcie do maxa ( ech te trojkąty ile bedzie z nimi zabawy :) )

Narazie jest mniej więcej przód , tył jest na papierze w kilku wersjach, jeszcze się nie zdecydowałem która pójdzie pod dłuto. 

Wszystkie C&C mile widziane.
 Pozdrawiam
Samotnick
 

Samotnick

  • Gość
Odp: POJAZD: retro sport PZL-m47
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Październik 2014, godz.23:16 »
dobra nikt nic nie pisze, jade dalej.
mechanizm gazu/ stopu czegokolwiek

Samotnick

  • Gość
Odp: POJAZD: retro sport PZL-m47
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Październik 2014, godz.23:37 »
ludzie , ktoś żyje na tym forum??

Szampan

  • Gość
Odp: POJAZD: retro sport PZL-m47
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Październik 2014, godz.23:33 »
Forum chyba miewa okresy śpiączki. Szkoda, bo z tego co wiem, Rhino zdobywa popularność.
Koncept fajny, będę śledził. Też jestem początkujący więc za dużo nie pomogę.

Offline vv3k4i

  • Członek forum
  • ***
  • Wiadomości: 181
  • Reputacja na forum: +25/-0
Odp: POJAZD: retro sport PZL-m47
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Październik 2014, godz.10:00 »
Wszystkim szczęka opadła i nikt nie wie co napisać :)
Moje początki z rhino nie były tak udane, żadnych pięknych modeli nie tworzyłem. Tobie idzie o wiele lepiej. Czekam na dalsze efekty, żeby mieć powód do dalszych zachwytów ;)