Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Marzec 2024, godz.19:02

Autor Wątek: Rhino, RhinoMan, 3Delight. Brak współpracy.  (Przeczytany 5169 razy)

strk

  • Gość
Rhino, RhinoMan, 3Delight. Brak współpracy.
« dnia: 27 Październik 2012, godz.16:48 »
Jak w temacie. Próbuję zmusić Rhino do wykorzystania innego silnika niż natywny, ale nic mi nie działa. Zainstalowałem 3Delight, ściągnąłem RhinoMan jako zip (zestaw plików w tym jeden RhinoMan.rhp) ale przy próbie załadowania wyskakuje missing 3Delight.dll file. Ścieżkę do tego pliku podałem w zmiennych środowiskowych, zrestartowałem komputer -komunikat ten sam, jakkolwiek w zależnościach zniknął znak błędu.
Jednak dalsza analiza zależności plików pokazuje, że brakuje również pliku rdk.rhp .
Działam na Win7 Pro 32bit oraz Rh 4.0 SR9
Jak ugryźć ten problem? Załączam screenshot.

rozpiur

  • Gość
Odp: Rhino, RhinoMan, 3Delight. Brak współpracy.
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Luty 2013, godz.21:19 »
Witam.

Pobierz "RDK plug-in installer" ze strony:   http://wiki.mcneel.com/labs/rendererdevelopmentkit10  i zainstaluj.

Pzdr.

strk

  • Gość
Odp: Rhino, RhinoMan, 3Delight. Brak współpracy.
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Marzec 2013, godz.20:34 »
Dzięki za pomoc. Ale wyszedł kolejny problem:

-ze strony rhinoman ściągam zip ale nie mogę zainstalować tego plug-in. W instrukcji jest napisane "just run setup", ale żadnego instalera nie ma w archiwum.  Istrukcja jaką znalazłem w sieci pokazuje, że podczas instalacji Rhinoman należy wskazać renerer 3delight...
Wobec tego przeniosłem wypakowane pliki i katalogi do katalogu plug-ins - oczywiście bez efektu ;)

Może ktoś z was posiada kompletne archiwum Rhioman?
Pozdrawiam.