Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Marzec 2024, godz.15:56

Autor Wątek: biblioteki modeli  (Przeczytany 22123 razy)

Offline Yoo-Goo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja na forum: +0/-0
biblioteki modeli
« dnia: 21 Lipiec 2012, godz.14:39 »
Witam.
Pracuję w Rhino nie zawodowo ale od długiego czasu. Często wykonuję projekty różnych układów mechanicznych i potrzebuję do tego różnych detali typu śruby nakrętki łaczniki łożyska itp.  Dużo  mi czasu zajmuje wykonywanie tych detali. Czy istnieją jakieś ogólnie dosępne biblioteki modeli takich elementów?
Pozdrawiam.
Jóżek

Offline lentz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja na forum: +4/-0
Odp: biblioteki modeli
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lipiec 2012, godz.16:45 »
Czy chodzi Ci o coś takiego? http://www.tracepartsonline.net? Tutaj znajdziesz wszystko czego Ci trzeba i nie trzeba. W dalszych poszukiwaniach pomoże wujek google, bo dużo różnych rzeczy jest na stronach producentów, musisz wiedzieć czego szukasz.
Pozdrawiam i powodzenia :)
Jeżeli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól to zrobić innym... a potem skrytykuj

Offline Yoo-Goo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja na forum: +0/-0
Odp: biblioteki modeli
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lipiec 2012, godz.09:34 »
Dzięki Ci za ten link. Strona jest bardzo ciekawa i w zupełności odpowiadałaby moim potrzebom tyle tylko, że nie działa. Zarejestrowałem się na niej, zalogowałem i mimo tego nic z niej nie mogę przenieść do mojego kompa. Wyskakuje jakiś błąd strony i kicha. Będę jednak szukał dalej.
Pozdrawiam.
Józek.

Offline Yoo-Goo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja na forum: +0/-0
Odp: biblioteki modeli
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lipiec 2012, godz.10:00 »
Posiedziałem nad tą stroną i doszedłem z nią do ładu. Wszystko wchodzi tak jak trzeba. Bardzo mi się to przyda. Te modele zaoszczędzą dużo czasu. Bardzo się cieszę i jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam.
Józek.

Offline lentz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja na forum: +4/-0
Odp: biblioteki modeli
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Lipiec 2012, godz.10:10 »
Do usług. Zauważ, że można zamówić za free płyty z bibliotekami do domu. Używam już od lat i bardzo sobie chwalę. Chyba najlepsza biblioteka dostępna za darmo w necie.
Powodzenia
Jeżeli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól to zrobić innym... a potem skrytykuj