Zaloguj się lub zarejestruj. 29 Marzec 2024, godz.07:48

Autor Wątek: Moj jacht Vagabond31 w Rhino  (Przeczytany 4463 razy)

mikolajf

  • Gość
Moj jacht Vagabond31 w Rhino
« dnia: 24 Marzec 2010, godz.23:44 »
Moze jest ktos z kolegow, kto pomogl by mi narysowac moja lodke w rhino. Zakres:zewnatrz i wewnatrz. Chodzi mi o kontat z kims, kto bedzie udzielal konkretnych instrukcji i prowadzil rysunek, ale ja go bede rysowal wlasnorecznie. Musze miec dokladne opisy i wskazowki - taki "trzymaj mnie za reke tutek". Mam kilka zdjec Vagabonda31, ktore zalaczam. Moge doslac wieciej.


Offline jkrzew

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja na forum: +15/-0
Odp: Moj jacht Vagabond31 w Rhino
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Marzec 2010, godz.14:24 »
Witam!
Ładna łódka :)
Mógłbym pomóc w tym "zdalnym" rysowaniu. Zajmuję się odwzorowywaniem okrętów, statków i innych "pływadeł" już jakiś czas. Niektóre moje "dokonania" można "wyśledzić" na tym forum :) Podstawowa informacja dla mnie - jaki stopień dokładności jest wymagany? Czy to ma być tylko wizualizacja do celów "prywatnych", żeby sobie w kompie pooglądać jacht, czy też podstawa do wygenerowania dokumentacji wykonawczej, remontowej, klasyfikacyjnej?
Pozdrawiam
jkrzew

Offline marek

  • Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja na forum: +149/-1
Odp: Moj jacht Vagabond31 w Rhino
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Marzec 2010, godz.18:09 »
Mikolajf z niecierpliwością czekam na relację, z pomocą jkrzewa na pewno się uda! ;D ;D ;D
Trzymam kciuki może ja też coś dorzucę lub się czegoś nauczę?  ;)

mikolajf

  • Gość
Odp: Moj jacht Vagabond31 w Rhino
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Marzec 2010, godz.20:46 »
jeszcze nie zaczelismy, ale jak tylko ruszymy to zaraz dam znac.
Juz sie z gory ciesze, bo ta lodka jest fajna a jak dotychczas nikt jej nie narysowal w 3d. Jest tylko kilka rzutow i zdjecia.
Wszelka pomoc jest nieoceniona.

Mikolajf z niecierpliwością czekam na relację, z pomocą jkrzewa na pewno się uda! ;D ;D ;D
Trzymam kciuki może ja też coś dorzucę lub się czegoś nauczę?  ;)