Zaloguj się lub zarejestruj. 28 Marzec 2024, godz.23:24

Autor Wątek: Animacja pierscionka w rhino+flamingo+aligator  (Przeczytany 11167 razy)

dolares

  • Gość
Animacja pierscionka w rhino+flamingo+aligator
« dnia: 24 Sierpień 2009, godz.18:48 »
Witam,dawno chciałem zrobić animacje pierścionka by umieścić ją na mojej stronce i dzięki sea za przykład jak to zrobić w rhino,zrobilem lecz to nie było to bo nie wiedziałem jak przenieść ten film na stronę,ponieważ nie mam bongo więc zrobiłem w flamingo 60 zdjęć(pełny obrót w rzutni-perspektywa) i połączyłem je w całość by uzyskać plik flash-swf (program Aligator Flash Designer 7 firmy Selteco)tak zrobiony flash jest do obejrzenia na mojej stronie www.jdm-art.pl ;D
Uff,tak jestem zadowolony,ze może napisałem to dość niejasno i jeżeli zainteresuje kogoś ten wątek postaram sie o więcej porad.

botak

  • Gość
Odp: Animacja pierscionka w rhino+flamingo+aligator
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Sierpień 2009, godz.22:45 »
Dobrze by było, żebyś to jakoś szerzej rozpisał. Co prawda nie ma tu za dużo filozofii, ale wtedy więcej osób skorzysta...
... no i będzie podstawa do tego aby twój wątek był w dziale "tutoriale"

Sprawdziłem na stronie i pierścioneczek ładnie się obraca, tylko może trochę za szybko.
Można przy animacjach robionych poklatkowo trochę oszukać i zwiększyć ilość klatek przez "morphing"

p.s.
Myślę, że śmiało móbłbyś się pochwalić projektami w dziale "prace ukończone"

dolares

  • Gość
Odp: Animacja pierscionka w rhino+flamingo+aligator
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sierpień 2009, godz.15:14 »
Ok,postaram się w najbliższym czasie to rozpisać jak będę robił ładniejszy filmik,wczoraj założyłem swoje konto na serwerze by zlinkować zdięcia,tak że chcę zrobić to porządnie :)

Offline szymon55

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja na forum: +0/-0
Odp: Animacja pierscionka w rhino+flamingo+aligator
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2018, godz.08:38 »
Dlaczego od dziewięciu lat pan nic nie wrzucił do tego wątku.Dla mnie jest to zwykłe olanie wątku , ale może się mylę.

__________________________________________
Nawadnianie ogrodów